Firma AS PPH z siedzibą w Piasecznie jest jednym z czołowych polskich producentów systemów odwodnień liniowych. Dlaczego warto skorzystać z usług tego przedsiębiorstwa?

Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem

Firma As działa na rynku od 1982 roku. Początkowo zajmowała się projektowaniem i produkcją elementów betonowych. W 1994 roku przedsiębiorstwo skoncentrowało się na produkcji systemów odwodnień liniowych i punktowych, co stało się głównym filarem jego działalności. Systemy odwodnień powstają na bazie autorskiej technologii, która przez lata była doskonalona, by spełnić najwyższe oczekiwania klientów. Do wyrobu odwodnień liniowych i punktowych firma As wykorzystuje wysokiej klasy materiały, co gwarantuje trwałość oferowanych przez nią produktów. Co ważne, systemy odwodnień As spełniają restrykcyjne wymagania normy PN-EN 1433:2005, co zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi przeprowadzonymi przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych oddział betonów Cebet w Warszawie, Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Instytut Techniki Budowlanej. Oprócz tego systemy odwodnień liniowych i punktowych posiadają Atest Higieniczny PZH nr B-BK-60211-0323/21 i Certyfikat ISO 9001:2008. Samo przedsiębiorstwo może się zaś pochwalić licznymi wyróżnieniami, takimi jak np. Rzetelna Firma 2019 czy Przedsiębiorstwo Fair Play.

Gdzie stosuje się systemy odwodnień liniowych i punktowych As?

Nowoczesne odwodnienia liniowe i punktowe firmy As wykorzystywane są do odprowadzania wody z dróg, garaży podziemnych i piętrowych, myjni samochodowych, placów, prywatnych posesji czy stacji paliw. Ich montaż zwiększa efektywność hydrauliczną, pomaga obniżyć koszty związane z uzbrojeniem terenu, zwiększa bezpieczeństwo użytkowania danej przestrzeni oraz podnosi jej walory estetyczne. W ofercie firmy As można znaleźć między innymi:

Wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów pomoże Ci dobrać system odwodnień do Twoich potrzeb. Fachowcy zaprojektują go specjalnie dla Ciebie oraz zajmą się jego montażem. Firma As współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z instytucjami oraz zakładami budowlanymi. To zaufany partner w biznesie.