Kanalizacja to system odprowadzający nieczystości płynne z naszego domu. Warto zadbać o to, by wszystkie jej elementy zawsze były drożne, bo zatkanie kanalizacji może prowadzić do nieprzyjemnych niespodzianek. Firma Usługi Asenizacyjne Andrzej Lubowicki zajmuje się udrażnianiem kanalizacji, zatem dobrze wie, jak sobie z takim problemem poradzić.

Jak udrażniać zatkaną kanalizację?

Każdy z nas przynajmniej raz doświadczył, jak wygląda problem zatkanej toalety lub zlewu. Odetkanie ich nie należy do przyjemności, zatem, aby uniknąć takich awarii, warto stale dbać o drożność kanalizacji z firmą Usługi Asenizacyjne Andrzej Lubowicki. System kanalizacji zaczyna się zaraz za odpływem z sanitariatów w naszym mieszkaniu. Jest to układ rur i ich połączeń. Wewnątrz budynku – domu jednorodzinnego, lub bloku wielorodzinnego – taki system nazywa się instalacją kanalizacyjną lub sanitarną. Odprowadza ona nieczystości albo do miejskiej sieci kanalizacyjnej, albo do bezodpływowego zbiornika ścieków, potocznie zwanego szambem. Nieco rzadszym, ale również stosowanym rozwiązaniem jest przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Dlaczego warto zaufać firmie Usługi Asenizacyjne?

Firma Usługi Asenizacyjne Andrzej Lubowicki działa w Sulejówku pod Warszawą. Od 2002 roku zajmuje się wywozem nieczystości płynnych i opróżnianiem szamb w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej. Profesjonalnie zajmuje się również udrażnianiem instalacji sanitarnych. Do przyczyn zatkania rur należy ich wadliwe zaprojektowanie i wykonanie. Na przykład mają zbyt małe średnice albo za małe lub zbyt ostre kąty nachylenia. Problemem jest też niewłaściwa eksploatacja.