Wyroby stalowe znajdują zastosowanie przy montażu dachów spadzistych i płaskich. Firma Włastal produkuje różnego rodzaju blachy, o odpowiedniej odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, porastanie mchem, grzybami. Różnorodność kształtów i kolorów pozwala nadać pokryciu nowoczesny, estetyczny i efektowny wygląd.

Jakie wyroby stalowe z firmy Włastal można wybrać na dach?

Wyroby stalowe sprawdzają się na dachach jako blachy trapezowe.  Można je montować na powierzchniach spadzistych i płaskich, a ponieważ są lekkie, nie przeszkadza nawet słaba więźba. Materiał jest trwały, wytrzymały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne, korozję, uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Gwarancję jakości zapewniają producenci surowców, światowi liderzy w branży. Pokrycia mają zastosowanie w budynkach jednorodzinnych, przemysłowych oraz gospodarczych. Przedsiębiorstwo Włastal wytwarza różnorodne produkty wysokiej jakości o nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądzie. Do wyboru jest blacha ocynkowana, alucynk i powlekana w różnych kolorach.

Jakie mają zalety blachodachówki?

Blachodachówki są eleganckie i stylowe, dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Powlekanie lakierami COIL-COATING, zapewnia im wieloletnią trwałość. Montaż jest szybki i łatwy, a możliwość docinania materiału na dowolną długość pozwala ograniczyć odpady. Tego typu wyroby stalowe oferowane przez firmę Włastal sprawdzają się nie tylko w nowym budownictwie, ale także na dachach starych obiektów. Jest możliwość odtworzenia pierwotnego wyglądu nawet wiekowych budynków. Do wyboru są różnorodne produkty matowe oraz z połyskiem.