Przedsiębiorcy podejmują usilne starania, by praca w ich zakładzie przebiegała sprawnie i efektywnie. W przeciwnym wypadku koszty spadną nie tylko na nich, ale też na ich pracowników. Poza tym nieplanowane przestoje czy przerwy w pracy, mogą źle się odbić na współpracy z kontrahentami. Bardzo ważne jest więc dopilnowanie, by maszyny przemysłowe, których używa się w danym przedsiębiorstwie, były całkowicie sprawne. Jak pomaga w tym spółka Glinik?

Jakie produkty i usługi oferuje Zakład Glinik?

Choć specjalizacją spółki jest naprawa maszyn spożywczych, fachowcy z Zakładu Usług Technicznych Glinik z powodzeniem remontują również wszelkie inne maszyny przemysłowe i linie produkcyjne. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży – mówi jeden z pracowników.

Kiedy klientowi brakuje jakiejś części zamiennej, potrafimy sami ją wytworzyć. Zależy nam, żeby każdy problem techniczny, z jakim się spotkamy, został rozwiązany pomyślnie.

A co konkretnie wchodzi w zakres usług zakładu? Wymieńmy najbardziej popularne usług. Jest to:

  • toczenie,

  • frezowanie,

  • szlifowanie,

  • wiercenie długich otworów

  • oraz dłutowanie.

Jednak to nie wszystko. Wykwalifikowani pracownicy Zakładu Glinik za pomocą nowoczesnych tokarek i frezarek chętnie podejmują się również przygotowania detali o wysokiej powtarzalności, także tych projektowanych indywidualnie. Dzięki temu oferta poszerzyła się o koła zębate, przekładnice, siłowniki i zasilacze hydrauliczne, śruby i nakrętki, listwy zębate oraz konstrukcje spawane. Przedsiębiorstwo produkuje również części do wiertnic, obrabiarek i kruszarek.

Renoma firmy

Dlaczego firma cieszy się dobrą opinią i ufa jej coraz więcej klientów? Ponieważ spółka nie odchodzi od swoich podstawowych wartości i podchodzi w sumienny sposób do każdego zamówienia. A jakie są trzy filary jej działalności? To oczywiście niezawodność, profesjonalizm i wysoka jakość oferowanych usług. W razie potrzeby specjaliści służą również fachowym doradztwem. Istotną cechą oferowanych usług to także ich konkurencyjna cena.