Szukasz wysokiej jakości okablowania? A może potrzebujesz niezawodnej aparatury niskiego napięcia bądź wytrzymałych opraw oświetleniowych?  We wszystkie tego typu produkty zaopatrzysz się w Hurtowni Artykułów Elektronicznych Józ-Kasz. Podmiot z siedzibą w miejscowości  Krosino od początku istnienia stawia za swój priorytet satysfakcję klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając im bogaty asortyment i profesjonalne doradztwo.

Sprawdzony dostawca materiałów elektrotechnicznych

Hurtownia Artykułów Elektronicznych Józef-Kasz to miejsce, w którym pasja spotyka z  doświadczeniem. Przedsiębiorstwo przykłada najwyższą wagę do jakości oferowanych towarów, dystrybuując wyroby znanych producentów polskich oraz zagranicznych. Z jego usług korzystają zarówno elektrycy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jak i duże podmioty obsługujące wieloetapowe inwestycje. Jak podkreśla przedstawiciel powyższej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej:

Z roku na rok poszerzamy swoją ofertę, dostosowując się do rosnących wymagań klientów. Regularnie śledzimy też branżowe trendy, dzięki czemu interesanci mogą u nas zaopatrzyć się w nowoczesne rozwiązania techniczne. Bez względu na to, czy poszukują produktów do montażu automatyki domowej, czy też modernizacji instalacji elektrycznej,  dostarczymy im artykuły na bazie wysokiej klasy komponentów oraz innowacyjnych technologii. Proponowany asortyment stanowi między innymi aparatura modułowa, osprzęt elektroinstalacyjny, rozdzielnice czy elementy łączeniowe, do których zaliczamy puszki, oznaczniki bądź bloki rozdzielcze. Zapewniamy również szeroki wybór narzędzi, mierników, okablowania, przewodów oraz części niezbędnych do ich bezpiecznego rozprowadzenia. W naszej hurtowni nie mogło poza tym zabraknąć opraw oświetleniowych oraz źródeł światła, w tym energooszczędnych żarówek LED.

W trosce o satysfakcję klientów

Hurtownia prowadzona przez Józefa Kasztelana stanowi doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesność i jednocześnie nie chcą przepłacać za klasowe artykuły elektrotechniczne. Jako że firma dysponuje bogatym portfolio materiałów, klienci nie muszą też tracić cennego czasu na odwiedziny kilku innych punktów. Bez dwóch zdań umożliwia to szybsze przystąpienie do realizacji danego projektu.

Załogę opisywanego podmiotu tworzy wykwalifikowana, pełna pasji kadra, która zawsze służy profesjonalnym doradztwem technicznym oraz zapewnia pełne zaangażowanie podczas realizacji zamówień. Wyspecjalizowani pracownicy firmy chętnie udzielają wskazówek co do zastosowania określonego produktu, a w razie potrzeby przekazują klientom katalogi oraz inne materiały informacyjne. Nic zatem dziwnego, że z usług hurtowni tak często korzystają jednostki, które nie trudnią się zawodowo elektryką, a chcą zadbać o bezpieczny montaż przydomowej instalacji.