Centrum Kamienia Ogrodowego Orion to przedsiębiorstwo, które od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą kamieni ogrodowych. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Witkowice, która położona jest na terenie województwa śląskiego. Sprawdźmy, jakie rodzaje kamieni znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa oraz gdzie i w jaki sposób można je wykorzystać.

Rodzaje i zastosowanie kamieni dostępnych w ofercie firmy Orion

Przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą kruszywa, oferuje trzy rodzaje kamieni, kamienie elewacyjne, dekoracyjne i ogrodowe. Kamienie elewacyjne wykorzystywane są do tworzenia trwałej i niecodziennej elewacji, nadającej niepowtarzalnego charakteru każdemu obiektowi. Drugi rodzaj dostępnych w ofercie kamieni to kamienie dekoracyjne, takie jak m.in. róża pustyni, która powstaje na gorących, suchych pustyniach i świetnie sprawdza się jako element ozdobny ogrodu.

Przedsiębiorstwo Orion Centrum Kamienia Ogrodowego posiada w swoim asortymencie także kamienie ogrodowe wykorzystywane do aranżacji ogrodu, które mogą zostać użyte m.in. do stworzenia ścieżek i rabat żwirowych. Ponadto stanowią także dobre tło dla posadzonej w ogrodzie roślinności. Wśród dostępnych kamieni ogrodowych znajdują się różnego rodzaju grysy, czyli drobne pokruszone kamienie, takie jak grys czerwony granitowy, grys biały dolomitowy i kora kamienna. W ofercie dostępny jest również kamień naturalny, marmur, granit oraz piaskowiec. Ponadto kruszywa sprzedawane są w różnych frakcjach.

Co jeszcze oferuje klientom przedsiębiorstwo Orion Centrum Kamienia Ogrodowego?

Firma Orion zajmuje się także sprzedażą kostki brukowej oraz granitowej, które wykorzystywane są do tworzenia nawierzchni np. wokół domu. Przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż węgla z polskich kopalń, w ofercie dostępny jest ekogroszek, miał orzech oraz kostka. Ponadto firma zajmuje się sprzedażą Peletu Varmo, którego stosowanie pozwala ograniczyć emisję dwutlenku siaki, azotu, tlenku węgla, pyłu, a także benzopirenu aż o 90%. Pelet Varmo przeznaczony jest do stosowania w nowoczesnych kotłach, które posiadają ślimakowy lub tłokowy podajnik paliwa. Przedstawiciel Centrum Kamienia Ogrodowego Orion dodaje:

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą różnego rodzaju kruszyw, kamieni, węgla oraz peletu. Naszym klientom oferujemy również usługi transportu zakupionych kruszyw i materiałów sypkich.

Kadra pracownicza przedsiębiorstwa Orion to zespół doświadczonych ekspertów, którzy w każdej chwili służą fachową pomocą w doborze odpowiedniego kruszywa. Klienci korzystający z usług Centrum Kamienia Ogrodowego Orion otrzymują gwarancję wysokiej jakości usług oraz atrakcyjnych cen.