Stary dom pozbawiony jest izolacji, która zatrzymuje ciepło w pomieszczeniach. Na tym nie koniec, ponieważ ściany są wilgotne po opadach deszczu, co widoczne jest gołym okiem, gdyż występuje grzyb lub pleśń. Dlatego powinniśmy zaplanować remont, ponieważ inaczej nie ogrzejemy budynku, tak jak tego oczekujemy. Firma Luksbud Budowlane usługi przeprowadzi renowację i położy tynki, dom zyska również nowy wygląd.

Niezbędne ocieplenie domu

Ocieplenie domu jest konieczne, gdy temperatura w pomieszczeniach spada, prz wciąż włączonym ogrzewaniu. Ciepło ucieka przez ściany i szpary, dlatego pomimo starań, nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Niezbędny jest remont, który wiąże się z wydatkami. Mając nieruchomość, powinniśmy liczyć się z tym, że po wielu latach renowacja będzie koniecznością. Warto wybrać firmę Luksbud Budowlane usługi, która od lat zajmuje się tego rodzaju usługami. Będziemy mieli pewność, że ocieplenie domu, zostało przeprowadzone fachowo. Remont pozwala usunąć wilgoć z budynku oraz grzyba, a jeśli jeszcze nie przeniknęła do wnętrz, możemy im zapobiec.

Na materiałach budowlanych nie warto oszczędzać, dlatego wybierzmy najwyższej jakości produkty, które zapewnią spokój na lata

– mówi ekspert.

Nowa elewacja – Luksbud Budowlane usługi

Podczas prac ociepleniowych konieczne jest otynkowanie ścian. Elewacja domu jest naszą wizytówką, więc powinniśmy się zastanowić nad kolorem i fakturą. Nie kierujmy się jedynie najnowszymi trendami, bo one często się zmieniają. Dostosujmy kolorystykę do dachu i kostki brukowej. Firma Luksbud dobiera odpowiedni rodzaj tynku, w zależności od miejsca, w którym stoi nasz dom. Jeśli znajduje się blisko zieleni, sprawdzi się silikonowy, mający niską nasiąkliwość i chroniący przed zanieczyszczeniami, zarodnikami i rozwojem mikroorganizmów. Kiedy ściany narażone są na uszkodzenia mechaniczne, odpowiedni będzie, tynk akrylowy. Elewację można również wykonać z innych materiałów, ale koszt jest dużo wyższy.