Planujesz budowę domu i szukasz geodety, który zajmie się czynnościami geodezyjnymi na każdym etapie budowy? Zapoznaj się z ofertą firmy Geodezyjno-Kartograficznej Bartosza Parfieniuka, posiadającej wieloletnie doświadczenie w tej branży. Przedsiębiorstwo specjalizuje się przede wszystkim w podziałach działek czy badaniach osiadania gruntu.

Usługi geodezyjne podczas budowy domu

Planując inwestycje budowlane, trzeba liczyć się z koniecznością zatrudnienia różnych specjalistów. Jednym z nich jest geodeta, którego usługi będą potrzebne niemal na każdym etapie.

Inwestor, kupując działkę, która nie ma jasno określonych granic powinien zwrócić się do specjalisty o ich dokładne wytyczenie. Kolejnym etapem jest projektowanie obiektu budowlanego, gdzie geodeta wykona wszystkie niezbędne pomiary do sporządzenia mapy do celów projektowych.

Po rozpoczęciu samej budowy wymagane jest wytyczenie obiektu budowlanego, czyli jego umiejscowienie na działce. Fachowiec jest również potrzebny po zakończeniu inwestycji, w celu przeprowadzenia inwentaryzacji powykonawczej obiektów budowlanych.

Oczywiście wszystkie czynności są wpisywane do dziennika budowy specjalistę.

Usługi geodezyjne z firmą Bartosza Parfieniuka

Cała oferta firmy Bartosza Parfieniuka skierowana jest zarówno do osób indywidualnych planujących budowę domu, jak i dużych podmiotów gospodarczych rozpoczynających duże inwestycje. Wszystkie usługi wykonane są przez odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów z uprawnieniami, dysponujących odpowiednim sprzętem. Firma oferuje krótki czas realizacji zleceń.