Z usług firm zajmujących się obróbką i przetwórstwem drewna chętnie korzystają zarówno przedsiębiorstwa budowlane, jak i producenci mebli. Zamówienia w tartakach składają także osoby prywatne, ponieważ drewno jest jednym z podstawowych surowców budulcowych. Tartak w Starachowicach jest jednym z największych producentów drewna konstrukcyjnego w województwie Świętokrzyskim. Poznaj kompleksową ofertę firmy Ew-drew!

Skład drewna i tartak Ew-drew

Osoby prywatne, które planują budowę domu oraz firmy budowlane zajmujące się wznoszeniem budynków, poszukują materiałów trwałych, solidnych oraz odznaczających się najwyższą jakością. Drewno jako surowiec budowlany i konstrukcyjny powinno więc spełniać wszystkie te wymagania. W obróbce drewna specjalizuje się tartak Ew-drew z miejscowości Cieślin w województwie łódzkim.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które jest potwierdzone wieloma uzyskanymi atestami i certyfikatami jakości. Jesteśmy renomowanym producentem drewna klejonego, czyli popularnej klejonki oraz wyrobów z drewna konstrukcyjnego. Świadczymy także szereg różnego rodzaju usług związanych z obróbką i zabezpieczaniem drewna.

Godny polecenia dostawca oferuje wyselekcjonowany surowiec konstrukcyjny. W szerokiej ofercie producenta dostępne są suche więźby dachowe i krawędziaki oraz tarcica obrzynana i nieobrzynana. Klienci mogą zakupić również łaty, kontrłaty i artykuły z drewna konstrukcyjnego.

Ponadto skład drewna firmy Ew-drew zajmuje się sprzedażą klejonki trójwarstwowej, która wykorzystywana jest głównie przy produkcji mebli w zakładach stolarskich. Należy także podkreślić fakt, że przedsiębiorstwo może wykonywać różnego rodzaju produkty na indywidualne zamówienie klienta.

Suszarnia oraz impregnowanie drewna

Przedsiębiorstwo Ew-drew specjalizuje się również w usługach impregnacji drewna. Dzięki odpowiedniej impregnacji elementy konstrukcyjne staną się bardziej odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne i wpływ czynników zewnętrznych, co jest bardzo istotne w branży budowlanej, gdzie wysoka jakość surowca powinna iść w parze z jego trwałością. Poza tym firma posiada doskonale wyposażony park maszynowy zapewnia wyroby spełniające wszystkie europejskie normy, wysoką jakość świadczonych usług i efektywność.

Bogata oferta profesjonalnego tartaku

Firma Ew-Drew to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i obróbce elementów drewnianych. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom swoich klientów. W ofercie firmy znajdują się produkty przygotowywane indywidualnie na zamówienie, takie jak krokwie, łaty, więźba dachowa, deski, kantówki, deski szalunkowe, krawędziaki, podpory, listwy montażowe, legary czy kontrłaty. Ew-Drew jest również otwarte na realizację innych, nietypowych zleceń oraz przycięcie powierzonych im materiałów drewnianych.

W ofercie firmy dostępne są także trociny oraz drewno opałowe. Ew-Drew posiada własny transport ciężarowy, co umożliwia sprawną realizację zamówień. Na życzenie klientów firma może również zaimpregnować poszczególne elementy budowlane, zapewniając tym samym dodatkową ochronę i trwałość produktów.