Poszukujesz profesjonalnej firmy, która oferuje szeroki zakres usług budowlanych? Potrzebujesz pomocy przy wyburzeniach lub rozbiórce? A może interesują Cię prace ziemne? To wszystko możesz znaleźć w ofercie przedsiębiorstwa Rucki FHU. Już od 2005 roku oferuje kompleksowe działania budowlane na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Swoją siedzibę ma w miejscowości Trzebinia. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z usług tej firmy.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Szukając fachowej ekipy, często pewnie zastanawiasz się komu zaufać. W końcu prace budowlane powinny być wykonywane przez prawdziwych profesjonalistów w zawodzie. Firmą, która może pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, jest Rucki FHU.

Przedsiębiorstwo to zatrudnia dziesięcioosobową grupę specjalistów, którzy zapewniają fachowe doradztwo. Jak mówi jeden z nich:

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zaspokoić wszystkie niezbędne potrzeby związane z pracami budowlanymi. Oferujemy maksymalną jakość za najniższą cenę. Wyróżnia nas wśród innych przede wszystkim szeroki zakres usług – podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań!

Firma specjalizuje się przede wszystkim w transporcie materiałów budowlanych. Do podstawowych jej zadań należy przewóz piasku, kamieni, ziemi oraz żwiru. Jednak oferuje znacznie więcej!

Szeroki zakres usług

Przedsiębiorstwo wykonuje wszelkie prace związane z budowlanką. Można tutaj wymienić między innymi prace rozbiórkowe oraz wyburzenia obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Firma zajmuje się również wywozem i utylizacją gruzów.

Oferta obejmuje także prace ziemne, sprzedaż kostki brukowej i kruszyw. Pracownicy doradzą również w kwestii eko-szamb lub tych z betonu. Swoje usługi przedsiębiorstwo wykonuje z użyciem nowoczesnych koparko-ładowarek, minikoparek oraz samochodów typu hakowiec. We flocie znajdują się solidne kontenery i samochody samowyładowcze. Natomiast sama oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do firm.

Warto wybrać Rucki FHU z uwagi na wysoki profesjonalizm zatrudnionych w niej osób oraz ich bogate doświadczenie i doskonałe przygotowanie do pracy. Każde zlecenie jest wykonywane terminowo, w atrakcyjnych cenach. Klienci traktowani są indywidualnie, najważniejsze są ich preferencje oraz oczekiwania. Dzięki temu każdy może znaleźć w tej firmie odpowiednią usługę dla siebie.