Chcesz stworzyć efektowną szklaną zabudowę w swoim biurze? A może w związku z powiększeniem się rodziny musisz wyodrębnić dodatkowe pomieszczenie w salonie? Aby jak najlepiej wykorzystać światło naturalne, użyj szklanych ścianek. Efekt będzie spektakularny! Pewnie zastanawiasz się, skąd wziąć tak dużą ilość szkła. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicy, zapoznaj się z ofertą firmy Majster Glass. To prawdziwi specjaliści w zakresie tworzenia szklanych konstrukcji!

Z czego tworzy się szklane ścianki?

Firma Majster Glass do produkcji szklanych ścian wykorzystuje wysokiej jakości szkło hartowane. Wyróżnia się ono ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i termiczne. Trzeba naprawdę dużej siły, aby je rozbić. Możesz być spokojny, szkło hartowane spełnia najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. W celu stworzenia szklanej zabudowy szkło oprawia się w specjalne okucia, które stabilizują tafle i dodają uroku całej konstrukcji. Firma Majster Glass jest w stanie zaproponować Ci różne rodzaje okuć, dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji estetycznych. W ostatnim czasie szklane ścianki stały się bardzo popularne. Można spotkać je w przestrzeni publicznej i domowej. Ich fenomen tkwi w efektownym wyglądzie i funkcjonalności. Dzięki szklanej zabudowie wyodrębnisz osobną przestrzeń bez efektu zagracenia i zaciemnienia całego pomieszczenia/lokalu. W dodatku szkło znakomicie komponuje się z innymi materiałami wykończeniowymi, tworząc nowoczesną i spójną aranżację wnętrza.

Zalety współpracy z firmą Majster Glass

Firma Majster Glass może się pochwalić niemal 30-letnim doświadczeniem w branży szklarskiej. Zakres jej działalności obejmuje zarówno standardowe, jak i nietypowe zlecenia polegające na produkcji i montażu szklanych zabudów i konstrukcji. Wyroby oferowane przez wspomniane wyżej przedsiębiorstwo wyróżniają się starannością obróbki, wytrzymałością i szlachetną urodą. Docenili to nie tylko klienci indywidualni, ale i biznesowi. Firma Majster Glass na co dzień współpracuje z projektantami i architektami wnętrz, firmami remontowo-budowlanymi oraz deweloperami. To najlepiej świadczy o jej renomie. Co zyskasz na tej współpracy? Na pewno fachowe doradztwo dotyczące wyglądu i zalecanej technologii produkcji szklanych ścianek, a także terminową realizację zamówienia oraz fachowe wsparcie przy montażu szklanej zabudowy. Gwarantujemy, że konstrukcja będzie idealnie dopasowana do Twojego domu/biura i wywoła zachwyt na twarzach gości/klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Majster Glass! Naprawdę warto!