Konstrukcje aluminiowe znane są z wytrzymałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz długiej żywotności. Ponadto materiał daje specjalistom różnorodne możliwości obróbki termicznej i mechanicznej. Dlatego wybór konstrukcji aluminiowych do zamontowania i użytku w lokalu jest bardzo dobry, o ile współpracuje się z najlepszymi specjalistami, którzy charakteryzują się największą starannością podczas wykonywanej przez nich pracy. Sprawdź, dlaczego warto poznać ofertę firmy G-U ALU&PVC.

Czym charakteryzuje się aluminium?

Aluminium jest lekkim, ciągliwym i plastycznym materiałem odpornym na matowienie. W celach komercyjnych otrzymywany jest poprzez elektrolizę tlenku glinu. Choć sam pierwiastek jest miękkim metalem, tworzy silne stopy. Najczęściej zastosowanie znajduje w przemyśle samochodowym, stoczniowym oraz budowlanym.

Jakie konstrukcje aluminiowe oferowane są przez firmę G-U ALU&PVC?

Firma działa pod aktualną nazwą od niedawna, jednak tak naprawdę na rynek wchodziła już prawie dwie dekady temu, więc specjalistom nie brakuje wiedzy i doświadczenia. Więcej o ofercie konstrukcji aluminiowych mówi pracownik z firmy G-U ALU&PVC Grzegorza Urbana:

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą i montażem stolarki aluminiowej oraz PVC. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, ponieważ wszystko zależy od inwestora oraz jego potrzeb. Dlatego montujemy też nawet bardziej nietypowe elementy po wcześniejszym ustaleniu szczegółów realizacji. Do naszej podstawowej oferty należą przede wszystkim: okna, drzwi, witryny sklepowe, ogrody zimowe czy fasady aluminiowo-szklane. Wszelkie wymiary czy personalizacje ustalamy na miejscu realizacji wskazanym przez klienta. Oczywiście przez cały okres współpracy oferujemy nasze wsparcie oraz fachowe doradztwo. Dzięki temu każdy, nawet jeśli nie czuje się zaznajomiony z tematyką montażu konstrukcji aluminiowych, może mieć pewność, że zastosowane zostaną najlepsze rozwiązania.

Co wyróżnia firmę G-U ALU&PVC?

Specjaliści z firmy zajmują się stolarką otworową od 1994 roku. Dziś znani są z wykonywania usług najwyższej jakości oraz współpracy z najlepszymi producentami konstrukcji aluminiowych, takimi jak ALUPROF, ALIPLAST. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami ze względu na fachowy montaż oraz konkurencyjne ceny. Wszystkie szczegóły umowy omawiane są przed rozpoczęciem współpracy, a realizacja zleceń odbywa się rzetelnie i terminowo.