Specjalizujesz się w układaniu płytek ceramicznych i właśnie popsuła Ci się przecinarka do glazury? A może szukasz nowej otwornicy? Nie trać czasu na wycieczki po marketach budowlanych. Zapoznaj się z ofertą internetowego sklepu Hefajstos, który oferuje wszystko, co w branży wykończeniowej potrzebne. Dlaczego warto zrobić tu zakupy?

Szeroki wybór narzędzi do wielkiego formatu

Internetowy sklep Hefajstos nawiązał współpracę z najlepszymi producentami narzędzi i przyrządów niezbędnych przy realizacji prac związanych z wykańczaniem wnętrz. Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w dystrybucji narzędzi do obróbki płytek wielkoformatowych. Niestandardowy rozmiar kafelków rodzi wiele wyzwań w zakresie ich przycinania, przenoszenia oraz wiercenia w nich otworów. Bez wysokojakościowego sprzętu wszystkie te czynności są trudne do wykonania.

Internetowy sklep Hefajstos skomponował swoja ofertę sprzedażową w oparciu o bieżące potrzeby glazurników. Znajdziesz tu narzędzia PREMIUM marki BIHUI oraz Tebo, a wśród nich otwornice do glazury z szerokim wyborem koronek diamentowych. Taki sprzęt umożliwi Ci łatwe i precyzyjne wywiercanie otworów w płytkach pod puszki elektryczne czy elementy instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również przecinarki do glazury. Z ich pomocą bez trudu dotniesz płytkę pod wybranym kątem bez obawy o uszkodzenie materiału.

Zwróć uwagę także na przyssawki do wielkoformatowych płytek ceramicznych, dzięki którym przenoszenie ich z miejsca na miejsce będzie znacznie prostsze. Przyssawki mocno przylegają do gładkich, błyszczących i chropowatych powierzchni. Narzędzie możesz obsługiwać jedną ręką, co zwiększy szybkość i komfort pracy. Ponadto w sklepie internetowym Hefajstos znajdziesz też systemy poziomowania płytek ceramicznych, solidne tarcze diamentowe oraz narzędzia ręczne niezbędne do wykonywania prac glazurniczych - szpachelki, pace i kielnie.

Błyskawiczna wysyłka zamówienia

To, za co stali i nowi klienci doceniają sklep internetowy Hefajstos, to bardzo sprawna realizacja zamówień. Towary wysyłane są w ciągu 24-48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Wygodny system płatności internetowych także zasługuje na uwagę. Za zakupy możesz zapłacić szybkim przelewem lub BLIK-iem, a płatności są nadzorowane przez sprawdzonych pośredników, którzy dbają o bezpieczeństwo transakcji.

Zachęcamy Cię również do rejestracji konta w sklepie internetowym Hefajstos. Wiąże się to z otrzymywaniem powiadomień o nowościach (za Twoją zgodą) oraz dostępem do rabatów i promocji, z których nie mogą korzystać niezarejestrowani klienci. Wirtualne konto umożliwi Ci także podgląd dotychczasowych zamówień i ułatwi realizację nowych, gdyż nie będziesz musiał za każdym razem podawać adresu do wysyłki.