Zauważyłeś, że rachunki za ogrzewanie są coraz wyższe, a w domu wcale nie jest tak ciepło? Być może świadczy to o tym, że ciepło z budynku po prostu ucieka. W takim wypadku warto zdecydować się na docieplenie elewacji budynku. Jest to usługa, którą oferuje sprawdzona firma remontowo-budowlana Pk-Bud. Na czym dokładnie polega termoizolacja? Jakie usługi oferuje jeszcze firma z Leszna? Sprawdź to!

Termoizolacja zapobiega uciekaniu ciepła z domu.

Termoizolacja to nic innego jak ocieplenie budynku. Z naszego domu ucieka sporo ciepła przez ściany warstwowe na zewnątrz, dlatego warto zadbać o odpowiednie ocieplenie budynku. Najczęściej stosuje się takie materiały jak styropian i wełna mineralna. Jak podpowiada nam ekspert z firmy Pk-Bud, jest to najlepszy wybór do izolacji ścian dwu- oraz trójwarstwowych. Ich grubość waha się w okolicach 15 cm i jest w zupełności wystarczająca. Trochę inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi o domy energooszczędne – w ich przypadku zaleca się stosowanie materiałów o większej grubości takich jak np. pianka poliuretanowa.

Docieplanie elewacji budynków w różnych technologiach to jedna z usług oferowana przez firmę Pk-Bud z wieloletnim doświadczeniem. Jej siedziba znajduje się w Lesznie, lecz warto wiedzieć, że fachowcy z tej firmy świadczą usługi remontowo-budowlane także w wielu innych miastach takich jak np. Poznań, Rawicz, czy Kościan. Co więcej, wybierając tę firmę, mamy pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane na najwyższym poziomie, ponieważ wykorzystuje ona najlepsze rozwiązania technologiczne i korzysta z najlepszych materiałów, dlatego też warto jej powierzyć remont mieszkania, budowę domu, czy inne prace.

Szeroki zakres usług firmy i profesjonalizm!

Sporą zaletą firmy Pk-Bud jest szeroka oferta usług. Pomijając docieplenia elewacji budynków, zajmuje się ona również budowaniem domów, remontami mieszkań, kładzeniem dachów, adaptacją pomieszczeń, kładzeniem elewacji, budowaniem hal przemysłowych, jak i również kosztorysowaniem robót budowlanych. Są to specjaliści, którzy są w stanie wykonać praktycznie wszystkie prace z zakresu remontów i budowy nowych budynków. A co z tego wynika? Jeśli chcemy zbudować domek jednorodzinny, to nie musimy poszukiwać kilkunastu specjalistów, a wystarczy skontaktować się z firmą z Leszna, która wszystkim się zajmie, a my nie będziemy musieli zawracać sobie głowy poszukiwaniami.

Bardzo ważne jest też to, że fachowcy z wyżej wymienionego przedsiębiorstwa wiedzą, czym jest terminowość. Firmy remontowo-budowlane często deklarują jakieś terminy, których potem się nie trzymają, przez co pojawiają się niepotrzebne nerwy i stres. Częstym problem jest też utrudniony kontakt z ekspertami – wybierając firmę Pk-Bud, nie musimy się o nic martwić, ponieważ wszystkie prace wykonywane są w terminie, a ponad nie występują żadne trudności w stałym kontakcie. Jeśli więc poszukujesz sprawdzonej i polecanej firmy, która wyremontuje, zbuduje lub ociepli Twój dom, to wydaje nam się, że już znalazłeś!