Niezależnie od tego czy chcemy położyć nową kostkę przy garażu lub odświeżyć wygląd starej, wyłożyć oryginalne i dekoracyjne płyty na podjeździe czy przeprowadzić prace budowlane, które pomogą zorganizować przestrzeń wokół domu, warto zlecić takie prace profesjonalistom. Dzięki temu zaoszczędzimy czas, zmniejszymy koszt prac oraz uzyskamy estetyczny efekt.

Okularczyk – kostka nie ma przed nami tajemnic

Firma Okularczyk zajmuje się wykonywaniem usług brukarskich oraz budowlanych, które są niezbędne do wykończenia przestrzeni wokół budynku: domu jednorodzinnego, wielorodzinnego czy użytkowego. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się układanie kostki brukowej, ażurowych płyt oraz prace pielęgnacyjne i konserwatorskie przy nich. Jak mówi pracownik:

Kostka brukowa to wciąż jeden z najbardziej popularnych materiałów do wyłożenia dróg prowadzących do domu, budynków gospodarskich, ale też podjazdów i tarasów. Pozwala na eleganckie wykończenie, występuje w wielu kolorach i kształtach, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jednocześnie pojawiają się nowe rozwiązania, które kuszą klientów jak na przykład ażurowe płyty, których położenie wymaga doświadczenia.

Specjaliści dbają, aby nowo położony chodnik nie zapadał się, ale zajmują się również czyszczeniem powierzchni wyłożonych z kostki brukowej lub betonowej. Z czasem jak każdy materiał także i ten brudzi się w wyniku codziennego użytkowania, a do czyszczenia niezbędne są odpowiednie preparaty oraz techniki czyszczenia, które nie uszkodzą struktury kostki.

Prace budowlane

Ofertę firmy uzupełniają prace budowlane, które skupiają się na działaniach wokół budynków mieszkalnych i użytkowych. Dotyczy to budowania ogrodzeń, które są ważnym elementem zabezpieczającym teren i posiadłość, jak również wykopów pod kanalizację i najważniejsze elementy instalacji wykorzystanych w domu. Pracownik pomoże także niwelować grunt i przygotować go do dalszych prac lub w montażu architektury ogrodowej, która będzie ważnym wykończeniem obszaru wokół posesji.