Od lat firma Anplast dostarcza swoim klientom szeroki asortyment produktów związanych z zaopatrzeniem budownictwa, specjalizując się w systemach odprowadzania deszczówki. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości oferowanych rozwiązań, firma cieszy się zaufaniem klientów indywidualnych i biznesowych. W ofercie Anplastu znajdziemy produkty służące do odprowadzania deszczówki z dachu oraz terenu, a także systemy zbierania i odzyskiwania wody opadowej.

Systemy odprowadzania deszczówki z dachu

Anplast proponuje różnorodne produkty służące do efektywnego odprowadzania deszczówki z dachu. W ofercie firmy znajdują się rynny oraz wpusty dachowe, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie systemu odwodnienia. Rynny dostępne są w wielu kształtach, kolorach i materiałach, takich jak plastik czy aluminium, dzięki czemu można je dopasować do każdego rodzaju dachu. Wpusty dachowe umożliwiają szybkie odprowadzenie wody z powierzchni dachu do rynien, zapobiegając tym samym uszkodzeniom konstrukcji.

Odwodnienie terenu - liniowe i punktowe

Firma Anplast oferuje również rozwiązania z zakresu odwodnienia terenu, takie jak odwodnienie liniowe i punktowe. Odwodnienie liniowe polega na stosowaniu specjalnych kanałów z różnymi rusztami, dostosowanymi do projektu, obciążenia i estetyki. Kanały te układane są w ciągach, wzdłuż krawędzi lub w poprzek niechłonnej powierzchni, zbierając wodę opadową i odprowadzając ją do systemu kanalizacyjnego, rozsączającego lub retencyjnego. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane na obszarach o dużym natężeniu opadów, takich jak parkingi czy place zabaw, stosowane również w poprzek bram i wjazdów do garażu, aby odcinać napływ wody z ulicy lub podjazdu.

Odwodnienie punktowe opiera się natomiast na zastosowaniu studzienek rewizyjnych, które zbierają wodę z różnych miejsc na terenie, takich jak najniższe punkty czy miejsca zbyt bliskie elewacji i fundamentów. Studzienki te skutecznie odprowadzają zgromadzoną wodę do kanalizacji.

W przypadku odwodnień liniowych i punktowych ważne jest dobranie odpowiednich materiałów oraz projektowania systemu tak, aby był on efektywny i estetyczny. Firma Anplast oferuje szeroki wybór produktów oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań dla danego terenu.

Wysoka jakość i profesjonalizm

Anplast stawia na wysoką jakość oferowanych produktów oraz profesjonalizm obsługi klienta. Wszystkie produkty dostępne w ofercie firmy są wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami i posiadają niezbędne atesty. Ponadto, firma dba o ciągłe szkolenie swoich pracowników, aby mogli oni doradzić klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań dla ich potrzeb. Anplast współpracuje również z renomowanymi producentami, co gwarantuje nie tylko wysoką jakość produktów, ale również ich dostępność na rynku.

Firma Anplast nie ogranicza się jedynie do sprzedaży produktów, ale również oferuje swoim klientom wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiednich systemów odprowadzania deszczówki. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybrane przez nich rozwiązania będą nie tylko skuteczne, ale również estetyczne i trwałe. Anplast to firma, która dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego też stale rozwija swoją ofertę oraz podnosi jakość świadczonych usług.