Planujesz budowę domu? A może chcesz dokonać podziału nieruchomości? W jednym i drugim przypadku musisz skorzystać z usług biura geodezyjnego. My możemy polecić Ci usługi geodezyjne świadczone przez Barbarę Twardowską. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnym urządzeniom powierzone zadania zostaną wykonane dokładnie, profesjonalnie i terminowo.

Nowoczesny sprzęt to nie jedyne zalety Biura Geodezyjnego Barbary Twardowskiej

W pracy geodety korzysta się z różnego rodzaju narzędzi i urządzeń geodezyjnych. Tak naprawdę to one umożliwiają precyzyjne pomiary i szybkie wykonywanie podziałów nieruchomości. W biurze geodezyjnym Barbary Twardowskiej wykorzystywane są tylko nowoczesne sprzęty. W swojej pracy korzystają między innymi z tachimetrów, niwelatorów, dalmierzów, GPS. Wszystkie urządzenia przechodzą regularne przeglądy, a także są sprawdzane przed każdym wyjazdem w teren, aby uniknąć nieprzewidzianych sytuacji, a tym samym nie powodować opóźnień!

Indywidualne podejście do klientów, możliwość uzyskania informacji poprzez kontakt telefoniczny oraz doświadczenie geodetów zapewni Ci satysfakcję i zadowolenie z wykonanych zadań. Barbara Twardowska obsługuje klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Jeżeli chodzi o zakres oferowanych usług, to znajdziesz tam przede wszystkim podziały nieruchomości, obsługę inwestycji budowlanych oraz wykonywanie map do celów projektowych.

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że wykonanie i adaptacja mapy do celów projektowych, tyczenie budynku, pomiary geodezyjne i uzupełnianie dokumentacji to niezbędne czynności, jakie muszą zostać wykonane podczas wznoszenia każdej inwestycji. Jednak to nie wszystko, po wybudowaniu obiektu, biuro geodezyjne musi jeszcze dokonać inwentaryzacji powykonawczej, w czym również pomoże Ci Pani Barbara.

Zdjęcia z wykonanych realizacji jako potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług

Na stronie Biura Pani Barbary w zakładce realizacje znajdziesz mnóstwo zdjęć, które zostały wykonane w trakcie prowadzonych prac dla poprzednich klientów. Po ich obejrzeniu przekonasz się, że firma rzetelnie i z należytą dokładnością wykonuje powierzone zadania. Dokształcanie się oraz bieżące zdobywanie informacji na temat nowych technologii wykorzystywanych w geodezji, powinno Cię jeszcze bardziej utwierdzić w przekonaniu, że usługi firmy są na wysokim poziomie. Bez problemu wykonają prace na terenie Otwocka oraz w jego okolicy. Do Ciebie należy jedynie podanie adresu oraz omówienie szczegółów osobiście lub poprzez kontakt telefoniczny.