Latem, gdy na zewnątrz temperatura przekracza 30°, a nasze domy nagrzewają się do tego stopnia, że trudno je schłodzić nawet w nocy, zaczynamy zastanawiać się nad montażem klimatyzacji. Dziś instalacja, która jeszcze niedawno była standardem wyłącznie w dużych obiektach, coraz częściej trafia do prywatnych domów. Firma Emilenklim to specjaliści w dziedzinie sprzedaży, montażu i serwisowania klimatyzacji. Poznaj jej ofertę w tym zakresie!

Klimatyzacja w domu przydatna nie tylko latem

Instalacja klimatyzacyjna to system, który sprawdzi się w naszym domu nie tylko w trakcie letnich upalnych dni, ale także podczas innych pór roku. Zazwyczaj kojarzymy ją wyłącznie, jako urządzenie, którego celem jest obniżenie temperatury w domu. Jednak warto pamiętać, że ma również za zadanie oczyszczanie powietrza z drobnoustrojów czy alergenów. Pozwala też regulować wilgotność powietrza, która ma przecież wpływ na zdrowie wszystkich domowników. Jej instalacja to same korzyści, a dzięki wsparciu fachowców z Emilenklim przebiegnie szybko i przyjemnie.

Firma specjalizuje się w kompleksowym montażu klimatyzacji w domach i mieszkaniach prywatnych oraz budynkach firmowych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się na terenie województwa małopolskiego, ale swoje usługi świadczą na całym terenie Małopolski i Śląska.

Montaż klimatyzacji z firmą Emilenklim

Decydując się na montaż klimatyzacji ważny jest wybór właściwej firmy. Pracownicy Emilenklim specjalizują się w sprzedaży klimatyzatorów, ich montażu oraz projektowaniu i wykonawstwie całych instalacji klimatyzacyjnych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy bezpłatną wizję lokalną i pomagamy w doborze optymalnego modelu klimatyzatora pod względem typu i mocy urządzenia.

Nasza firma montażem klimatyzacji zajmuje się od lat. Oferujemy swoim klientom kompleksowe usługi montażowe. Szybko i sprawnie montujemy klimatyzator, a także przeprowadzamy instruktaż z obsługi urządzenia.

- mówi pracownik Emilenklim.

Firma oferuje różnego typu klimatyzatory – ścienne, sufitowe, kasetonowe – różniące się sposobem montażu oraz działaniem. Urządzenia te pochodzą od cenionych na rynku producentów.

Specjaliści dobiorą dla ciebie rodzaj urządzenia i sposób montażu pod kątem wymaganych parametrów oraz stanu technicznego budynku i sposobu działania. Dzięki dbałości o najmniejsze nawet szczegóły instalacje wykonane przez tę firmę cechują się szczelnością i bezawaryjnością. W ofercie Emilenklim znajdziesz również modernizację i konwersację klimatyzacji, wymianę części na nowe, o wyższej sprawności oraz pełen zakres usług serwisowych.