Przegląd budowlany to czynności kontrolno-nadzorcze, które są dokumentowane i wykonywane przez wykwalifikowanych inspektorów. Dotyczą one budynków i obiektów budowlanych i gwarantują właścicielom, że są one bezpieczne i nie stanowią zagrożenia dla mieszkańców. Jeśli chcesz zlecić wykonanie przeglądu budowlanego, nawiąż współpracę z firmą Roberta Bartosińskiego. To gwarancja profesjonalnie przeprowadzonych prac.

Rzetelność i profesjonalizm

Firma Nadzór Budowlany Robert Bartosiński ma swoją siedzibę w Sosnowcu i zajmuje się kompleksowym nadzorem budynków, w pełnym zakresie. Może wyręczyć inwestora generalnego w częściowym lub całkowitym nadzorze. Zajmuje się również przeglądami budowlanymi, zapewniając najwyższy poziom usługi. Pracownicy zatrudnieni w przedsiębiorstwie to doświadczona kadra inżynierów, która oferuje pomoc techniczną oraz odpowiedzi na wszelkie pytania. Jak mówi jeden z pracowników:

Zapewniamy fachowe i rzetelne doradztwo, aby każdy nasz klient mógł podjąć odpowiednią dla siebie decyzję. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, dbając o czas każdego kontrahenta.

Firma Roberta Bartosińskiego oferuje szeroki wachlarz usług budowlanych, obejmujących nadzory, kierowanie budową, doradztwo oraz kontrolowanie procesu budowy. Dodatkowo, zajmuje się przeglądami budynków, inwestycjami i kosztorysowaniem, co pozwala na kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektów. W ramach swojej oferty, firma proponuje również ekspertyzy budowlane oraz rozliczanie inwestycji. Istotnym aspektem działalności jest doradztwo w zakresie prawa budowlanego, które pomaga klientom w rozwiązywaniu problemów prawnych i administracyjnych. Firma oferuje także szkolenia z kosztorysowania w programach Norma Pro i Norma Expert, jak również indywidualne kursy dostosowane do potrzeb uczestników.

Przeglądy budowlane

Firma wykonuje przeglądy budowlane, zgodnie z przepisami Prawa budowlanego. Kontrola stanu technicznego obejmuje między innymi zewnętrzne warstwy przegród zewnętrznych, balustrady, balkony, elementy ścian zewnętrznych oraz loggie. Pracownicy sprawdzają również pokrycia dachowe, instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz urządzenia przymocowane do ścian i dachu budynku.

Przedsiębiorstwo oferuje wykonywanie przeglądów budowlanych pięcioletnich oraz rocznych. Oferuje obejmuje też urządzenia służące ochronie środowiska i pomiary instalacji elektrycznych i odgromowych. Zlecić firmie można także przeglądy przewodów kominowych, instalacji wentylacji mechanicznej i gazowe. Oferta obejmuje też sprawdzenie budynków oraz mieszkań kamerą termowizyjną.