Letnie miesiące to czas, kiedy wiele osób podejmuje decyzję o remoncie łazienki. Jest to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu, które jest intensywnie eksploatowane przez wszystkich domowników, dlatego warto zadbać o to, aby było estetyczne i funkcjonalne. Przeprowadzenie prac remontowych na własną rękę może być problematyczne, zatem najlepiej zlecić to profesjonalistom z firmy Sfaro!

Jak fachowcy przygotowują przestrzeń do pracy?

Zanim firma Sfaro rozpocznie prace, to odpowiednio przygotowuje mieszkanie lub dom. Jeśli obiekt znajduje się w stanie deweloperskim, to jest to praktycznie bezproblemowe, ponieważ zwykle są już położone tynki na ścianach, natomiast na podłogach jest betonowa wylewka. Poza tym nie ma konieczności szpachlowania i szlifowania ewentualnych ubytków. Gdy natomiast wspomniana firma otrzymuje zlecenie na remont łazienki w już użytkowanym pomieszczeniu, to zaczyna od usunięcia m.in. armatury, mebli, zestawów WC, czy umywalek oraz skuwa starą glazurę

Jakie prace remontowe i wykończeniowe może wykonać firma Sfaro?

Jeśli instalacja jest sprawna, to specjaliści od razu przystępują do robót remontowych takich jak m.in. wyrównanie ścian, stawianie ich, a także odnawianie sufitu i podłoża. Jedną z najczęściej wykonywanych przez nią prac jest układanie płytek ceramicznych – na ścianach i podłodze.

Możemy zająć się również białym montażem, czyli podłączeniem wszystkich niezbędnych urządzeń w łazience takich jak np. wanny, prysznice, umywalki, sedesy i wiele innych. Wybierając nas, mogą być Państwo pewni, że późniejsze korzystanie z łazienki będzie w pełni bezpieczne.

– dodaje pracownik firmy Sfaro.

Oprócz powyższych prac firma może wykonać również m.in. montaż oświetlenia. Dba o to, aby wszystkie zlecone zadania realizować solidnie i w terminie. Dodatkowo oferuje niezobowiązującą wycenę, doradztwo w doborze odpowiednich materiałów, a nawet bezpłatny dojazd do klienta na terenie Świdnicy, Dzierżoniowa i Bielawy. Już dziś zaplanuj remont łazienki i zaufaj w tej kwestii fachowcom!