W Twoim garażu zalegają niepotrzebne artykuły ze stali bądź żeliwa? A może chcesz usunąć z terenu posesji leciwe miedziane odpady? Bez względu na to, czy planujesz wiosenne porządki, czy też wyprowadzkę, wszystkie zbędne produkty warto oddać do wyspecjalizowanego punktu. Jeden z takich podmiotów stanowi firma Stalkay z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od lat zajmuje się ona profesjonalnym obrotem złomem i surowcami wtórnymi, zapewniając rzetelną obsługę interesantów.

Szybki zarobek na złomie

Metalowe urządzenia i przedmioty, które w nadmiarze zalegają w piwnicy, garażu, czy przydomowych składzikach, często uznajemy za bezwartościowe odpady. Tymczasem na wielu z nich można zarobić całkiem niezłą gotówkę. Jedynie co musimy zrobić, to dostarczyć artykuły do lokalnego zakładu zajmującego się skupem złomu. Taki krok jest opłacalny nie tylko ze względu na korzyści ekonomiczne. Oddając niepotrzebne artykuły, chociażby z aluminium, przyczyniamy się bowiem do ochrony środowiska naturalnego. Wszystko to dzięki procesowi recyklingu pozwalającemu w przyszłości ponownie wykorzystać surowce i ograniczyć ilość odpadów w obiegu.

Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolicznych miejscowości, którzy chcą zbyć niepotrzebne wyroby i przy okazji zwiększyć zawartość portfela,  powinni w pierwszej kolejności zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa Stalkay. Powyższa firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży surowców wtórnych, co przekłada się na szeroki zakres usług i najwyższe standardy obsługi klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nie sposób pominąć faktu, że podmiot zapewnia konkurencyjne ceny skupu, które przy większych dostawach zawsze można dodatkowo negocjować. Pracownicy przedsiębiorstwa dokładają też wszelkich starań, aby rozliczenie transakcji odbywało się błyskawicznie.

Satysfakcja klientów jako priorytet firmy

Skup złomu Stalkay stawia na kompleksowość oferty, służąc klientom profesjonalną pomocą na każdym etapie współpracy. Dotyczy ona również kwestii przewozu artykułów, który nieraz wymaga zastosowania odpowiednich maszyn. Jak tłumaczy przedstawiciel opisywanego podmiotu:

Chcąc spełnić oczekiwania interesantów, nieustannie rozbudowujemy zaplecze sprzętowe. Klienci nie muszą się zatem martwić kwestią załadunku masywnego złomu oraz jego bezpiecznym transportem. Przyjmujemy zarówno stal, jak i żeliwo bądź metale kolorowe, w tym elementy z ołowiu, miedzi, brązu lub mosiądzu. Do ostatniej grupy zaliczamy też wyroby z aluminium, z którego produkuje się nie tylko puszki po napojach, ale i blachy, rury, okablowanie czy felgi samochodowe. Oprócz złomu chętnie przyjmujemy szklane butelki po alkoholu, a także nadające się do ponownego przetworzenia zużyte sprzęty AGD i RTV, chociażby lodówki, mikrofalówki oraz telewizory. Nic poza tym nie stoi na przeszkodzie, aby oddać do naszego skupu komputery i ich poszczególne podzespoły, takie jak dyski twarde bądź płyty główne.