Brak wiedzy i motywacji utrudniają pozbycie się starych i zalegających elementów metalowych z piwnicy bądź garażu, co skutkuje bałaganem i utratą potencjalnego wpływu gotówki do portfela. W przypadku posiadania zbędnego złomu warto udać się do jego skupu, który prowadzi m.in. przedsiębiorstwo Agnieszka Wodnicka Firma Handlowo-Usługowa Agmet, co będzie skutkowało porządkiem w garażu oraz w niektórych przypadkach całkiem niezłym zarobkiem. Sprawdź, dlaczego warto oddawać złom do skupu oraz jakie metale są tam przyjmowane. Zapraszamy!

Jakie metale można sprzedać na złomie?

Firma Agnieszka Wodnicka Firma Handlowo-Usługowa Agmet, z siedzibą w małopolskich Gotkowicach, prowadzi punkt skupu złomu, w którym można pozbyć się różnego rodzaju metali. Przedsiębiorstwo chętnie przyjmuje wszelkiego rodzaju elementy stalowe, jak i detale wykonane z tzw. metali kolorowych. Przedstawiciel Firmy Handlowo-Usługowej Agmet dodaje:

Nasza firma prowadzi skup zarówno elementów stalowych, jak i wykonanych z kolorowych, nieżelaznych metali. Każda transakcja przeprowadzona w naszym punkcie kończy się wystawieniem oficjalnej Karty Przekazania Odpadów. Posiadamy do dyspozycji własne środki transportu, które możemy wykorzystać w celu przewiezienia dużej ilości odpadów.

Metale kolorowe, często nazywane nieżelaznymi, to elementy, które nie zawierają w swoim składzie żelaza. W skład tej grupy wchodzą m.in. miedź, mosiądz, aluminium, brąz, ołów, glin, tytan, a także metale szlachetne takie jak złoto, srebro i platyna. Metale kolorowe posiadają zróżnicowane właściwości, które wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, dlatego ich sprzedaż może wiązać się z otrzymaniem zadowalającej ilości pieniędzy.

Dlaczego warto sprzedawać złom w punkcie skupu Firmy Handlowo-Usługowej Agmet?

Z biegiem czasu w garażach bądź piwnicach wielu osób potrafi nagromadzić się spora ilość różnego rodzaju metalowych odpadów. Sprzedaż nagromadzonych części w punkcie Firmy Handlowo-Usługowej Agmet, w zależności od rodzaju kruszcu, może nieść za sobą nie tylko porządek w pomieszczeniu gospodarczym, ale także może skutkować satysfakcjonującym zastrzykiem gotówki. Sprzedaż zalegających odpadów w licencjonowanym punkcie Firmy Handlowo-Usługowej Agmet daje również gwarancję, że elementy te nie zostaną porzucone, lecz ponownie wykorzystane w procesie recyklingu, co jest działaniem pozytywnie wpływającym na środowisko naturalne.