Okna i drzwi to jedne z najważniejszych elementów konstrukcji budynku. Zadaniem okien jest dostarczanie do wnętrza odpowiedniej ilości światła i usprawnianie wymiany powietrza, natomiast drzwi zwiększanie szczelności budynku, ochrona przed utratą ciepła oraz redukcja hałasu. Firma Centrum-G w Grudziądzu oferuje nie tylko szeroki wybór okien i drzwi, ale również ich fachowy montaż.

Duży wybór drzwi, okien i rolet do każdego wnętrza

Nowoczesne projektowanie wnętrz łączy w sobie dwa elementy: funkcjonalność oraz efektowny design. Prywatna przestrzeń powinna być urządzona w taki sposób, aby z jednej strony stwarzała dobre warunki do wypoczynku, a z drugiej odpowiadała preferencjom estetycznym właścicieli. Dlatego też firma Centrum-G stale poszerza swoją ofertę o materiały wykończeniowe wysokiej jakości, dostępne na każdą kieszeń. Swoim klientom z Grudziądza i okolic oferuje przede wszystkim szeroki wybór drzwi oraz okien.

W asortymencie sklepu znajdziemy m.in., drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe, okna PVC, okna drewniane, w tym również rolety, żaluzje i parapety. Pracownicy pomagają w doborze produktów pod względem funkcjonalności, wymagań projektowych, wymogów technicznych oraz estetyki. Firma bazuje na najlepszych producentach i ich sprawdzonych wyrobach.

Montaż i demontaż stolarki okiennej i drzwiowej

Fachowo przeprowadzony montaż okien i drzwi to zasadnicza sprawa dla prawidłowej pracy elementów stolarki. Gwarantuje on prawidłową pracę zarówno drzwi wejściowych wewnętrznych, jak i energooszczędnych okien. Niepoprawnie wykonany montaż okien lub drzwi sprawi, że nawet najbardziej skomplikowany system zabezpieczeń nie będzie właściwie spełniał swojej roli.

Firma Centrum-G podchodzi bardzo poważne do wszelkich usług montażowych. Pracownicy biorą udział w wielu szkoleniach zawodowych. Dzięki temu posiadają wysokie kwalifikacje, które potrafią w doskonały sposób wykorzystać w praktyce. Oprócz montażu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych do mieszkań i domów, pracownicy prowadzą również usługi montażu okien PCV. W trakcie pracy zapewniają ich prawidłowe osadzenie, a także starają się zminimalizować ewentualne straty ciepła.

Firma zajmuje się dodatkowo systemami odkurzania centralnego. Pracownicy chętnie podejmują się projektowania i montażu instalacji. Każde zlecenie, niezależnie od jego charakteru, traktują indywidualnie i z dbałością o nawet najmniejszy detal.