Sam zakup wysokich jakościowo okien energooszczędnych termicznie, nie zapewnia 100% szczelności, która sprzyja oszczędnościom finansowym, a także tworzeniu się w pomieszczeniach zdrowego mikroklimatu. O czym zatem zawsze należy pamiętać? O instalacji okien, a także drzwi w systemie tzw. ciepłego montażu. Aby to osiągnąć należy wykorzystywać specjalne systemy robocze. Tutaj ze swoją propozycją przychodzi marka EJOT, z której produktami warto się zapoznać.

System EJOT WIMOUNT.

Innowacyjny System EJOT WIMOUNT dedykowany jest zarówno dla domowych majsterkowiczów, którzy wiedzą, w jaki sposób samemu instalować okna w domach, jak i dla profesjonalnych firm montażowych, stawiających na technologie spełniające idee budownictwa pasywnego tj. energooszczędnego i proekologicznego. Sam system opiera się zaś o specjalne narzędzia i materiały do tzw. ciepłego montaży okien i drzwi, a także o nowoczesne oprogramowanie online, udostępniane klientom. To w nim można precyzyjnie określić warunki techniczne otworów okiennych oraz zakupionych systemów okiennych, co pozwala w późniejszym czasie precyzyjnie zainstalować konstrukcje, eliminując różnego rodzaju mostki termiczne.

Zalety systemu WIMOUNT

System WIMOUNT ma swoje zalety zarówno polegające na skracaniu czasu projektowania prac montażowych okien, jak i optymalizowania czasu samej instalacji. Dodatkowo pozwala on przejść poprawnie przez procedury ciepłego montażu zapewniają m.in. eliminację liniowych mostów termicznych. Oparcie systemu o proste kotwy i podpory mechanicznie mocowane bez udziały kleju, sprzyja zaś żywotności konstrukcji oraz jej stabilności na wiele lat! Dużą zaletą całego systemu, jest możliwość dostosowania go nawet do wysokich podłóg w domach pasywnych – w przypadku drzwi lub dużych przeszkleń – czy do warunków technicznych, zakładających wysunięcie systemu okiennego poza obrys muru. Udostępniana aplikacja online, pozwala zaś na szybkie profilowanie kotew termicznych, czy profilów podparapetowych, a także na błyskawiczne wycenianie.

Gdzie można dostać system WIMOUNT?

System WIMOUNT można dostać między innymi w sklepie wysyłkowym ANWA-TECH, który specjalizuje się w dostarczaniu detalicznym różnego rodzaju nowoczesnych produktów ze stali i tworzyw sztucznych, dedykowanych dla rolnictwa oraz budownictwa. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć m.in. doświetlacze piwniczne, odwodnienia liniowe, wycieraczki, ruszty kratowe, koryta dla trzody i bydła, sita i kompostowniki. Pełną ofertę sprawdzić możesz już teraz na nowoczesnej stronie firmy.