Planujesz gruntowny remont łazienki? A może chcesz wymienić stary kocioł grzewczy? Przyda Ci się pomoc doświadczonego hydraulika. Jeśli mieszkasz w Kołobrzegu lub okolicy, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Install Plumbing, której właścicielem jest Tomasz Olechnowicz. To fachowiec z ponad 12-letnim stażem zawodowym. Czym dokładnie się zajmuje?

Jakie usługi realizuje firma Install Plumbing?

Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu instalacji wodnych, grzewczych i sanitarnych. Tomasz Olechnowicz w swojej codziennej pracy trudni się między innymi:

  • podłączaniem kotłów grzewczych, pomp ciepła, grzejników,

  • montażem i naprawą instalacji centralnego ogrzewania,

  • montażem i naprawą ogrzewania podłogowego,

  • białym montażem urządzeń sanitarnych,

  • montażem i serwisem instalacji wodno-kanalizacyjnych,

  • montażem i serwisem instalacji deszczowych,

  • wykonaniem przyłączy wodnych, sanitarnych oraz gazowych do budynku.

Specjalista doradza swoim klientom w wyborze najlepszych materiałów i technologii. Wykonuje swoją pracę zgodnie ze sztuką budowlaną i z dbałością o detale. Liczy się dla niego nie tylko estetyczny wygląd instalacji, ale przede wszystkim ich wysoka funkcjonalność, trwałość i niska awaryjność. Z usług firmy Install Plumbing chętnie korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa oraz instytucje. Nie bez powodu szczyci się ona doskonałą renomą!

Za co klienci cenią firmę Install Plumbing?

W opiniach klientów na temat firmy Install Plumbing przewijają się dwie największe zalety, które wyróżniają ją na tle konkurencji. Są to terminowość oraz solidne wykonawstwo. Tomasz Olechnowicz zawsze na czas stawia się na miejscu realizacji zlecenia i dokłada wszelkich starań, by klient był zadowolony z efektów jego pracy. W trudnych sytuacjach nie unika skomplikowanych rozwiązań i zawsze ma na względzie komfort i bezpieczeństwo domowników/użytkowników budynku.

Firma Install Plumbing oferuje konkurencyjne ceny usług. Klienci zgodnie twierdzą, że są one adekwatne do nakładu pracy, jaki musi wykonać hydraulik w celu realizacji konkretnego zadania. Mocną stroną Tomasza Olechnowicza jest również dyspozycyjność. Kiedy w środku nocy pęknie Ci rura od instalacji wodociągowej tj. ciepłej czy zimnej wody lub centralnego ogrzewania, fachowiec nie będzie zwlekał z udzieleniem pomocy. Szybko zdiagnozuje i naprawi usterkę.

Podsumowując, firma Install Plumbing to przedsiębiorstwo godne zaufania, które na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość usług i zadowolenie swoich klientów. Zapraszamy do skorzystania z jego oferty!