Nie da się ukryć, że magazyny,  podziemne parkingi bądź hale przemysłowe to miejsca narażone na intensywną eksploatację nawierzchni. Z tego też powodu stosuje się w nich często posadzki żywiczne, które dobrze znoszą duże obciążenia i trudne warunki termiczne. Ich wykonanie należy powierzyć doświadczonej ekipie, chociażby firmie Epox-Bis z siedzibą w Łodzi.

Charakterystyka posadzek żywicznych

Wszędzie tam, gdzie podłoże narażone jest na urazy mechaniczne czy oddziaływanie skrajnych temperatur, należy rozważyć zastosowanie bezspoinowej posadzki przemysłowej. Mowa tu o na żywicach epoksydowych i poliuretanowych, które w połączeniu z utwardzaczem wykazują mnóstwo unikalnych właściwości. Tego rodzaju system doskonale radzi sobie z intensywną eksploatacją, a ponadto nie straszne mu rozmaite środki chemiczne, w tym kwasy. Nie sposób pominąć faktu, że posadzki żywiczne cechuje również wodoszczelność oraz wysoka przyczepność do podłoża, przez co stanowią rozwiązanie na długie lata. Na ich korzyść przemawia ponadto brak pylenia, a także niezwykle łatwa pielęgnacja, która nie wymaga zastosowania żadnych specjalistycznych preparatów. Dzięki zawartości odpowiednich dodatków mogą te zapewnić trwałą ochronę antybakteryjną.

Postaw na fachowców od posadzek przemysłowych

Chcąc mieć stuprocentową pewność, że posadzka w budynku zostanie wykonana zgodnie z obowiązującymi standardami, należy skorzystać z usług firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej. Inwestorzy z Łodzi i okolic powinni zatem w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Epox-Bis. Tworzy ona posadzki żywiczne zarówno w zakładach produkcyjnych, jak i magazynach, chłodniach, garażach czy obiektach użyteczności publicznej. Wykwalifikowana kadra firmy do każdego zlecenia pochodzi indywidualnie, zawsze dobierając rozwiązania zgodne z wizją klientów.  Jak podkreśla przedstawiciel opisywanego podmiotu:

Żywica bardzo łatwo łączy się z innymi materiałami, a ponadto nie sprawia problemów z barwieniem. Posadzki mogą więc być w zależności od przeznaczenia odpowiednio modyfikowane,  pełniąc funkcję dekoracyjną. Dysponując nowoczesnymi technologiami, na życzenie klientów uzyskamy warstwę w dowolnym kolorze, fakturze oraz określonym stopniu połysku. Bez względu na to, czy miejsce inwestycji stanowi obiekt komercyjny, czy magazynowy, posadzka spełni wszystkie nasze oczekiwania pod kątem wizualnym oraz funkcjonalnym.

Przedsiębiorstwo Epox-Bis wychodząc naprzeciw oczekiwań interesantów, nieustannie poszerza zakres swojej działalności. W razie potrzeby zajmie się one także impregnacją posadzek czy szlifowaniem powierzchni betonowych. Wszystko to za bardzo rozsądne pieniądze i w ramach uprzednio ustalonych terminów.