Firmy z sektora transportowego chcąc sprostać realiom rynkowym, nieustannie poszerzają zakres swej działalności. Nie inaczej jest w przypadku przedsiębiorstwa Techmar, które oferuje zarówno przewóz osób, jak i towarów z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów. Firma Techmar z siedzibą we Wrocławiu od początku swego istnienia stawia za priorytet satysfakcję klientów biznesowych, a także indywidualnych, oferując im usługi szyte na miarę potrzeb.

W poszukiwaniu idealnego przewoźnika

Drogowy transport kołowy jest najbardziej rozwiniętą i najpopularniejszą formą przewozu osób i rzeczy, co znajduje potwierdzenie w licznych statystykach. Chociaż na ilość firm z tej branży nie możemy narzekać, to nie zawsze gwarantują one oczekiwany poziom usług. Problemy techniczne floty, niesprawny przepływ informacji, niedotrzymywanie terminów dostaw - wszystkie powyższe niedogodności zdarzają się znacznie częściej, niż można przypuszczać. Jeśli chcemy mieć pewność, że usługa transportowa zostanie zrealizowana w ramach obowiązujących standardów, warto postawić na podmioty, które cieszą się samymi pozytywnymi opiniami. Takie też zbiera firma Techmar z Wrocławia. Jak podkreśla jej przedstawiciel:

Jednym z najważniejszych atutów drogowego transportu towarów jest jego cena. Kosztuje znacznie mniej niż przewóz lotniczy, a jednocześnie pozwala na przemieszczanie dużej ilości artykułów w stosunkowo krótkim czasie. Do naczepy ciężarówki można załadować niemal każdy rodzaj produktów, nawet to o niestandardowych rozmiarach bądź gabarytach. Od początku istnienia przedsiębiorstwa stawiamy za cel zadowolenie interesantów. Dokładamy wszelkich starań, aby transport odbywał się w sposób bezpieczny, a także zgodnie z harmonogramem. Dzięki doświadczonej kadrze oraz rozbudowanej flocie możemy zrealizować nawet nietypowe zlecenia, gwarantując konkurencyjne ceny oraz pełne wsparcie przy załatwianiu formalności.

Specjalistyczna flota i wiele więcej

Firma Techmar to bez dwóch zdań solidny partner do współpracy. Jej główny profil działalności stanowi przewóz rzeczy z wykorzystaniem wysokiej klasy zestawów o dużej ładowności. Nowoczesny tabor poddawany jest regularnym przeglądom technicznym, co do zbędnego minimum niweluje ryzyko opóźnień na trasie. Nie sposób pominąć faktu, że podmiot zatrudnia wyłącznie doświadczonych kierowców, których kwalifikacje są potwierdzone przez liczne zaświadczenia i certyfikaty.

Opisywane przedsiębiorstwo coraz częściej realizuje też zlecenia związane z transportem zorganizowanym osób. Bez względu na to, czy zadanie dotyczy wycieczki szkolnej, czy wyjazdu integracyjnego, podróż będzie odbywała się w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Bogate wyposażenie aut w tym klimatyzacja oraz wygodne fotele sprzyjają wypoczynkowi, przez co pasażerowie nie będą zmęczeni nawet wielogodzinną jazdą.

Poznaj Techmar

Firma Techmar oferuje usługi takie jak transport ciężarowy, wynajem naczep, wynajem naczep chłodni, przewóz ładunków oraz przewóz ładunków ponadgabarytowych. Dodatkowo firma zajmuje się transportem kontenerowym oraz chłodnią. W ramach swojej oferty, Techmar proponuje również magazynowanie towarów zarówno na naczepach u klienta, jak i na własnym placu strzeżonym. Dla klientów korzystających z usług transportowych, firma udostępnia parking dla tirów, zapewniając bezpieczne miejsce postojowe.