Dbając o odpowiednie warunki w domach i mieszkaniach, poświęcamy dużo uwagi wyborowi najlepszych rozwiązań związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją, które wpływają na jakość i temperaturę powietrza. To jeden z ważniejszych aspektów, który pomaga zadbać o właściwy komfort w poszczególnych pomieszczeniach oraz odpowiednie warunki do życia. Ciepło, dobra wentylacja eliminują problem rozwoju pleśni czy roztoczy. Warto zadbać o systemy grzewcze.

W Thermo Vitae zadbamy o temperaturę w domu

Firma Thermo Vitae oferuje klientom szereg rozwiązań, które wpływają na wygodę i komfort przebywania w domu. Jak twierdzi jeden z pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwie:

Nieustannie poszerzamy katalog produktów i instalacji, aby klienci mogli wybrać te, które najbardziej będą odpowiadać ich potrzebom i oczekiwaniom. Nowoczesne technologie pozwalają w prosty i szybki sposób ogrzać każdy mały i duży dom. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań z kolei mogę wymienić stare kotły na nowe lub pokusić się o nowe ogrzewanie, które niezauważone i tak znacznie poprawi mikroklimat panujący w mieszkaniu.

Specjaliści zatrudnieni w firmie nie dość, że pomogą dobrać rodzaj i moc instalacji, to zaoferują również jej profesjonalny montaż. Dzięki kompleksowemu podejściu do każdego zlecenia zamawiający usługę otrzymuje gotowy produkt, który posłuży mu przez lata.

Zakres świadczonych usług

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w źródłach ciepła i instalacjach grzewczych, które różnią się sposobem montażu oraz użytkowania, a także kosztem. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwe jest skorzystanie z pomocy przy doborze i instalacji:

  • pompy ciepła,

  • fotowoltaiki,

  • ogrzewania podłogowego,

  • ogrzewania grzejnikowego,

  • ogrzewania nadmuchowo-kanałowego.

Każde z tych rozwiązań oferuje praktyczny sposób utrzymania optymalnej temperatury niezależnie od panujących warunków. Ponadto firma zajmuje się projektowaniem wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, uzdatnianiem wody oraz budową przydomowych oczyszczalni ścieków, aby zadbać o funkcjonalny i praktyczny dom.