Każdemu przedsiębiorcy powinno zależeć na tym, aby jego firma była znana i rozpoznawalna wśród klientów. Jednym ze sposobów wyróżnienia się na rynku jest korzystanie ze spersonalizowanej odzieży roboczej. Ubrania z logo firmy mogą pozytywni kojarzyć się klientom, a dodatkowo możemy w ten sposób zostać zapamiętani przez inne osoby. Szeroką gamę odzieży roboczej oraz usługi haftu komputerowego i tworzenia nadruków, oferuje firma Foks.

Odzież robocza budująca wizerunek firmy – jak powinna wyglądać?

Przedsiębiorcy korzystają z wielu rozmaitych form marketingu i reklamy. Jedną z podstawowych jest korzystanie z odzieży roboczej. Jej głównym zadaniem jest ochrona pracownika przed zewnętrznymi czynnikami, na jakie narażony jest w trakcie wykonywania czynności zawodowych. Jednak ubrania robocze mogą być ciekawą formą pozyskiwania nowych klientów. Jak zaznacza pracownik sklepu z odzieżą roboczą Foks:

Aby zwykła robocza odzież ochronna stała się jedną z form reklamy, wystarczy nadrukować lub wyszyć na niej logo i/lub nazwę firmy. Takie spersonalizowanie ubrań roboczych jest korzystne cenowo, gdyż może przyciągnąć uwagę nowych klientów.

Ważne jest to, że odzież firmowa powinna być rozpoznawalna. To oznacza, że logo lub nazwa firmy powinny znajdować się w miejscu widocznym. Dobrym pomysłem jest również dodanie elementów graficznych, które podkreślą branżę, w jakiej działa dane przedsiębiorstwo. Firma Foks specjalizuje się w dwóch rodzajach personalizacji odzieży. Pierwszym z nich są nadruki wykonane folią flex, które pozwalają na wydrukowanie niemal każdego wzoru np. na koszulkach i bluzach. Drugim sposobem jest haft komputerowy, który gwarantuje trwałość i elegancki wygląd logo lub inicjałów na ubraniach. Dzięki takim usługom można w szybki i łatwy sposób zadbać o unikalny styl swojego przedsiębiorstwa.

O czym pamiętać przy wyborze odzieży roboczej?

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup ubrań roboczych z logo firmy, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Pierwszą z nich jest odpowiedni wybór kolorystyki. Dlaczego to takie istotne? Jak wspomina pracownik firmy Foks, logo firmy musi wyróżniać się na ubraniu, dlatego kolor odzieży roboczej najlepiej dopierać kontrastowo. Wspomniana firma oferuje odzież roboczą w wielu rozmaitych barwach, w tym np. białym, czarnym, zielonym czy też pomarańczowym. Kolejnym aspektem jest miejsce umieszczenia logo. Może ono znajdować się np. na plecach lub na klatce piersiowej.

Pamiętajmy jednak, że w odzieży roboczej najistotniejsza jest jej funkcjonalność. Odzież ta powinna być dopasowana do rodzaju wykonywanej pracy i zapewniać ochronę przed różnymi zagrożeniami. Kolejnym ważnym aspektem jest jakość materiałów - powinny być one trwałe i łatwe w pielęgnacji. Warto również pamiętać o estetyce oraz wygodzie noszenia odzieży roboczej przez pracowników. Na szczęście firma Foks zapewnia szeroki wybór produktów - dostępne są m.in. spodnie, spodenki, kamizelki, bluzy, polary, kombinezony, fartuchy, odzież przeciwdeszczowa i odblaskowa. Ale to nie wszystko. W sklepie Foks znaleźć można szereg artykułów bhp, jak apteczki, gaśnice, koce gaśnicze, akcesoria PPOŻ oraz produkty do ochrony dróg oddechowych. Można u nich również dostać czapki, kaski ochronne oraz rękawice robocze różnego rodzaju. W ofercie znajdują się też artykuły do ochrony przed upadkiem z wysokości i szelki bezpieczeństwa. Firma oferuje sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu internetowego oraz możliwość założenia konta użytkownika i subskrypcji newslettera.