Drewno to materiał, który człowiek wykorzystuje od wieków. Można z niego wybudować domy czy stworzyć meble. Niegdyś wykorzystywało się je w kominkach i piecach do ogrzewania pomieszczeń i tak również zostało do dziś. Drewno można poddać obróbce, czym zajmują się tartaki. Firma D.R.F Tartak Roman Dudarewicz z miejscowości Kolonowskie zajmuje się produkcją i obróbką drewna. Sprawdź szczegóły!

Co oferuje tartak?

Tartaki otrzymują drewno wysokiej jakości z dorodnych drzew. Jest to materiał, który z łatwością można poddać procesowi obróbki. Jeśli zostanie odpowiednio przygotowane, można z niego stworzyć tak naprawdę wszystko. Oferty tartaków zazwyczaj są korzystniejsze niż te z marketów budowlanych, dlatego warto zdecydować się na zakup drewna właśnie w takim miejscu. Zajmują się przede wszystkim przecieraniem drewna, dzięki czemu uzyskują drewno ogłowione i pozbawione kory. Oferują także rozpiłowanie drewna, struganie z profilowaniem, impregnację drewna, frezowanie tarcicy iglastej i liściastej i wiele innych. Wszystko, co związane z obróbką drewna znajdziemy właśnie w tartaku.

Aby uzyskać najwyższej jakości produkty, warto zdecydować się na profesjonalny tartak. Firma D.R.F Tartak Roman Dudarewicz z miejscowości Kolonowskie zajmuje się produkcją drewna. W swojej ofercie proponuje m.in. tarcicę obiciową, struganą czy obrzynaną, a także łaty dachowe i kontrłaty.  Zapewnia także sprzedaż tarcicy nieobrzynanej, kantówek klejonych czy desek. Firma jest w stanie wykonać dowolny element drewniany, na życzenie klienta.

Dlaczego warto wybrać drewno z tartaku?

W tartaku można kupić drewno w dowolnej ilości i o różnej wilgotności. Ponadto pracownicy indywidualnie mogą dopasować przekrój i długość elementów. Drewno jest obrabiane przez fachowców, więc mamy pewność, że produkty będą najwyższej jakości. Dzięki doświadczeniu wiedzą, jak odpowiednio przygotować i zaimpregnować drewno, aby spełniło oczekiwania klientów. Przeważnie realizują również specjalne i indywidualne zamówienia, czego możemy nie uzyskać w sklepach budowlanych. Usługi tartaków są tańsze, lecz wcale nie oznacza to gorszej jakości produktów. 

Pracownicy tartaków podchodzą do tego również z pasją i zaangażowaniem. Skupiają uwagę na każdym szczególe, aby wytworzyć idealne deski lub inne przedmioty drewniane. Kompleksowo przygotują i przetransportują drewno w miejsce budowy czy do domu lub firmy. Jeśli zależy nam na solidnym i profesjonalnym wykonaniu, dobrej cenie i jakości drewna, zdecydowanie powinniśmy zdecydować się na ofertę, którą proponują zakłady tartaczne.