Nowoczesne konstrukcje klimatyzatorów wewnętrznych, gwarantują takie sprawdzone marki, jak GREE, LG, Panasonic, SAMSUNG oraz MITSUBISHI. Zaliczyć można je do klasy o podwyższonej jakości. Świetnie spełnią one funkcje klimatyzacyjne domów, czy mieszkań, ale liczyć się przy tym trzeba z dość wysokimi kosztami. Alternatywą mogą zatem być świetne klimatyzatory DAIKIN, które również występują w standardzie premium, ale mogą być nawet od pozostałych wymienionych tańsze o 15%. Kupisz je u partnera handlowego ich marki, Clima Polska.

Dlaczego warto postawić na markę DAIKIN?

Marka DAIKING łączy przede wszystkim wysoką technologię japońską z produktywnością i jakością wytwórczą europejskich zakładów produkcyjnych. Dzięki temu stała się ona ważnym graczem zarówno w Europie, jak i Azji, w obu Amerykach, czy w Afryce! Klimatyzatory od DAIKIN w testach funkcjonalnych oraz laboratoryjnych, wyróżniają się podobnymi jakościowo standardami, co odpowiedniki innych znanych firm. Ich dużą zaletą przy tym są wspomniane niższe koszty. Jeśli zatem chcemy zainwestować w klimatyzatory domowe wewnętrzne klasy premium, przy wysokiej oszczędności, koniecznie powinniśmy zapoznać się z technologią DAIKIN. Ta jest również bardzo proekologiczna, energooszczędna i podąża drogą standardów budownictwa pasywnego NF 15 tak, aby wspierać domostwa w jak najniższym poziomie rocznego zużycia ogólnej energii.

Na co składa się technologia klimatyzatorów wewnętrznych DAIKIN?

Klimatyzatory wewnętrzne DAIKIN przede wszystkim – jak podają najlepsi dystrybutorzy i montażyści oraz producent – składają się na 6 ważnych technologii. Pierwszą z nich jest funkcja COANDY chłodzenie. Umożliwia ona znaczną optymalizację przepływu powietrza w trybie chłodniczym, co uzyskane jest dzięki specjalnym klapom. Efekt? Lepiej rozprowadzony strumień powietrza, równomierne sterownie temperaturą otoczenia, a także tworzenie się zdrowego mikroklimatu. Podobnie jest z drugą pokrewną funkcję COANDY ogrzewanie. Wspomnieć należy również o inteligentnym czujniku cieplnym wyznaczającym temperaturę wnętrza w zautomatyzowany sposób, czy też  o sterowniku online – klimatyzatory wew. DAIKIN mogą być zarządzane komputerem PC, tabletem, smartfonem, oraz mogą być podłączone pod system SMARTDOM!

Gdzie korzystnie kupić klimatyzator DAIKIN?

Jeśli szukasz klimatyzatora DAIKIN, koniecznie wybieraj dystrybutorów działających również, jako montażyści i serwisanci. Na szczególną uwagę zasługuje zatem oferta firmy Clima Polska. Poziom zużycia energii może być niższy nawet niż równoczesne działanie pralki i suszarki, koszty eksploatacyjne są zatem niewielkie, a korzystne ceny wdrożenia technologii DAIKIN, pozwalają na szybki zwrot inwestycji.

Clima Polska to oficjalny partner handlowy marki Daikin. W salonie w Warszawie znajdują się klimatyzatory ścienne i oczyszczacze powietrza najnowszej generacji. Urządzenia te zapewniają nie tylko optymalne warunki termiczne w pomieszczeniach, ale także gwarantują najwyższą czystość emitowanego powietrza, pełen komfort użytkowania oraz niespotykaną w innych modelach energooszczędność. Jako partnerzy handlowi, firma ta zapewnia nie tylko wsparcie w doborze odpowiednich urządzeń, ale także profesjonalny montaż i projekt systemu. Gwarantuje jakość usług oraz dba o zadowolenie swoich klientów.