Blachodachówki należą do niezwykle popularnych materiałów wykorzystywanych na pokrycia dachowe. Nic dziwnego, ponieważ mają wiele zalet. Warto przyjrzeć się asortymentowi, który oferuje firma Maluty i wybrać wariant, który nam najbardziej odpowiada pod względem wyglądu oraz spełni nasze oczekiwania.

Dlaczego warto zaopatrywać się w firmie Maluty?

Każdego rodzaju realizacja inwestycji wymaga dwóch rzeczy, jeśli chodzi o materiały budowlane. Jedną jest jakość produktu, drugą terminowość dostaw. Warto więc dokonywać wszelkich transakcji u sprawdzonych dostawców, takich jak firma Maluty. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada trzy rodzaje blachodachówki, które doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju dachach. Warto sprawdzić ofertę i wybrać wariant dla siebie najkorzystniejszy.

Rodzaje blachodachówki

Blachodachówka dostępna w firmie Maluty dzieli się na trzy rodzaje. Pierwszym jest typ Bona, drugim Perła, a trzecim Joker. Blachy dachówkowe różnią się od siebie parametrami i wyglądem. Przed zakupem warto sprawdzić całkowity ciężar, który nasza konstrukcja może znieść. Bona jest wariantem, który jest lekki, a jego masa nie przekracza 5 kg. Dodatkowym atutem jest bardzo szybki montaż. Jeśli zależy nam na imitacji prawdziwej dachówki, to Perła jest opcją dla nas. Wygląda świetnie i dostępna jest w szerokiej palecie kolorów. Materiał ten zabezpieczony jest dodatkowo folią jonizującą. Z kolei Joker wykonany jest z obustronnie powlekanej cynkiem wysokogatunkowej blachy stalowej. Jest lekki i gwarantuje niewielką ilość odpadu powstałego podczas dopasowywania do dachu.