Wykańczanie łazienek glazurą to niełatwe zadanie, które wymaga precyzji oraz doskonałej wiedzy dotyczącej jakości dostępnych na rynku płytek. Nigdy nie powinno się zatem wykonywać prac glazurniczych w domu na własną rękę. Ryzykowne może być też zlecenie takich robót jednej szeroko wyspecjalizowanej w remontach firmie – często takie przedsiębiorstwa zatrudniają bowiem fachowców o krótkim stażu. Lepiej zatem stawiać na doświadczonych glazurników z wieloma pozytywnymi opiniami. Takich specjalistów znaleźć można w firmie PRO-GLAZ, która działa w miejscowości Rokity. Dlaczego to właśnie na ten zespół warto postawić?

Stylowe wykańczanie małych i dużych łazienek

Firma glazurnicza PRO-GLAZ podejmuje się wykańczania zarówno dużych łazienek w domach jednorodzinnych, jak i mniejszych pomieszczeń np. w kawalerkach. Doświadczeni glazurnicy z tej pracowni realizowali również zlecenia dotyczące aranżacji wnętrz hotelowych, co oznacza, że są oni otwarci na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Jak zdradza jeden z fachowców PRO-GLAZ:

Bez trudu wykańczamy malutkie wąskie i ciasne łazienki w blokach z wielkiej płyty, nadając im optycznej przestronności oraz blasku. Nie jest dla nas również wyzwaniem przygotowanie pomieszczenia przeznaczonego na hotelowe czy domowe SPA z jacuzzi oraz sauną. Zawsze dokładamy pełnych starań, by precyzyjnie wypełniać koncepcje klientów czy też wiernie realizować założenia przekazywanych nam projektów. Jesteśmy w stanie zaaranżować łazienki płytkami w różnych stylach, od nowoczesnego i awangardowego począwszy, na industrialnym, staropolskim czy klasycznym kończąc.

Usługi glazurnicze od A do Z

Firma PRO-GLAZ zapewnia kompleksowe usługi glazurnicze, a to oznacza, iż specjaliści są gotowi pomóc zaprojektować łazienkę oraz dobrać dla niej najpiękniejsze i najsolidniejsze płytki z glazury, terakoty, gresu czy kamieni naturalnych. Mowa o materiałach wpisujących się w obecnie panujące trendy, a także o tych, które wykazują dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, zarysowanie, wilgoć, wodę, wysoką amplitudę temperatury czy chemię czyszczącą.

Specjaliści PRO-GLAZ dzięki doświadczeniu i pracy na najlepszym branżowym sprzęcie w bezpieczny sposób oraz bez znacznych strat materiałowych przycinają płytki, wycinając również w nich otwory pod rury oraz baterie. Liczyć można wtedy na precyzję, co do jednego milimetra. Fachowcy PRO-GLAZ nigdy nie zapominają również o stosowaniu różnych rozwiązań przeciwwodnych, w tym między innymi hydroizolacji w postaci płynnej folii. Firma z miejscowości Rokity zawsze też dobiera wysokiej klasy materiały na fugi i jest w stanie nawet przygotować posadzki czy ściany bez wyraźnych łączeń. Układanie płytek odbywa się zaś szybko oraz dokładnie, a wielu zadowolonych klientów zespołu PRO-GLAZ potwierdza, iż ich łazienki zyskały nie tylko piękny wygląd, ale trwałość na długie lata.

5 powodów, dla których warto wybrać firmę PRO-GLAZ

Firma PRO-GLAZ to zespołu glazurników, którzy nie boją się wyzwań oraz najbardziej niestandardowych zleceń. Doświadczeni specjaliści są w stanie przygotować łazienkę na poddaszu czy w pomieszczeniu zabudowanym płytami K-G. Bez problemu przygotują oni też prysznic bez brodzika w bloku, kamienicy czy apartamencie. Nie tylko jednak specjalistyczne umiejętności warto brać pod uwagę przy zatrudnianiu fachowców PRO-GLAZ. Firma ta wyróżnia się także:

  • Dyspozycyjnością i terminowością w wykonywaniu zleceń.
  • Przeprowadzaniem remontów na podstawie projektów i koncepcji klientów.
  • Konkurencyjnymi cenami i możliwością zoptymalizowania podatku VAT za materiały i usługi.
  • Doradztwem technicznym na każdym etapie inwestycji.
  • Tworzeniem łazienek jak z modnych magazynów wnętrzarskich.

Dodać warto, że zespół PRO-GLAZ podejmuje się też glazurowania podłóg i ścian w salonach, korytarzach i kuchniach. Firmie tej zlecić można również zakładanie parkietów, malowanie oraz tapetowanie.