Wykonywanie nawierzchni bitumicznych, tuneli czy mostów należy do trudnych zadań nie tylko pod względem technologicznym, ale także prawnym i logistycznym, dlatego kluczowe jest tu zatrudnienie profesjonalnej i doświadczonej w tym fachu firmy takiej jak BIK Projekt Sp. z o.o. z Łomży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej ofertą w naszym artykule.

Wykwalifikowana kadra pracownicza i nowoczesny sprzęt dla niezwykle wytrzymałych nawierzchni bitumicznych

Firma BIK Projekt Sp. z o.o. została założona w 2006 roku w Łomży. Przez ten czas zdobyła ona ugruntowaną pozycję na rynku oraz duże doświadczenie w branży związanej z budową dróg, które stanowi gwarancję sprawnej realizacji zleceń dotyczących realizacji elementów rozwoju infrastruktury. Przedsiębiorstwo to zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która stale podnosi swoje kompetencje, jak również dysponuje nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem zarówno budowlanym, jak i transportowym obejmującym wysokiej klasy frezarki, ciągniki, walce, mieszalniki, przesiewacze oraz ładowarki.

Udoskonalona oferta związana z budową solidnych dróg

Firma BIK Projekt Sp. z o.o. z Łomży w ciągu wielu lat swojej działalności zdążyła doskonale zorientować się w potrzebach Klientów, a także udoskonalić ofertę tak, aby sprostać ich oczekiwaniom. Oferta tego przedsiębiorstwa obejmuje szeroki zakres usług dotyczących robót budowlanych takich jak odnowy, budowa, przebudowa, jak również modernizacja ulic, dróg, mostów oraz placów. Firma ta specjalizuje się głównie w wykonywaniu niezwykle popularnych w naszym kraju nawierzchni bitumicznych, które uzyskuje się na ogół ze specjalnego lepiszcza oraz kruszywa budowlanego.

Firma BIK Projekt Sp. z o.o. wykorzystuje najnowocześniejsze i najefektywniejsze technologie takie jak mieszanka mineralno-gumowo-asfaltowa MGA, którą cechuje duża ilość granulatu GRA 16, dzięki której nawierzchnie bitumiczne stają się niezwykle wytrzymałe i wysoce odporne na działanie wody, a także na powstawanie wszelkiego rodzaju deformacji oraz na starzenie się. Przedsiębiorstwo to zawsze dokłada wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w stu procentach Was usatysfakcjonować. O wysokiej jakości świadczonych przez tę firmę usług świadczy duża ilość udanych realizacji w tym szereg skomplikowanych zleceń wykonywanych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm oraz instytucji.