Ciężkie maszyny budowlane poza tym, że pełnią ogromnie ważną funkcję w postępie przemysłu, charakteryzują się dużymi cenami. Alternatywą dla firm, które potrzebują maszyn okazjonalnie, jest oferta firmy Usługi dźwigowe Terlik, czyli możliwość wynajmu. Więcej o asortymencie przedsiębiorstwa i zaletach takiego rozwiązania, opowiemy w dalszej części artykułu.

Zalety wynajmu dźwigów od profesjonalnej firmy Usługi dźwigowe Terlik

Wysoki koszt zakupu ciężkich maszyn budowlanych powoduje, że mniejsze firmy nie mają możliwości, by posiadać w swojej flocie wiele z nich.

Między innymi w takich sytuacjach doskonałym alternatywnym rozwiązaniem jest opcja wypożyczania tego typu urządzeń. Firma Usługi dźwigowe Terlik oferuje wynajem dźwigów, dzięki czemu bez problemu można wykonać niezbędne działania samodzielnie, bez konieczności tworzenia dużej dziury w budżecie na zakup maszyny, czy też delegowania części obowiązków poza firmę.

Jeden z ekspertów firmy Usługi dźwigowe Terlik wyjaśnia:

Wynajem maszyn to korzystne rozwiązanie ze względu na otwarcie nowej ścieżki rozwoju, która może umożliwić rozszerzenie oferty i zakresu działań, zdobycie nowych klientów, a w następstwie zwiększenie przychodów, które pozwolą na zakup potrzebnych maszyn na własny użytek firmy. Nasi eksperci chętnie doradzą, jak dobrać odpowiedni sprzęt, do planowanych działań i zaproponują korzystne warunki współpracy.

Wynajem dźwigów od profesjonalnej firmy ma jeszcze jedną dużą zaletę dla klientów. Jest nią brak odpowiedzialności za regularny serwis, naprawy i kontrolę sprawności sprzętu. Wypożyczając maszynę od renomowanej firmy Usługi dźwigowe Terlik, można mieć pewność, że dostanie się dobrze działający i bezpieczny dźwig.

Oferta firmy Usługi dźwigowe Terlik

Przedsiębiorstwo Dźwigi Terlik dysponuje obecnie dźwigami samojezdnymi o udźwigu od 32 do 160 ton. Każda z maszyn charakteryzuje się innymi parametrami technicznymi i może sprawdzić się w innych warunkach i pracach budowlanych. Wynajem dźwigu warto rozpocząć od dokładnego zapoznania się z dostępnymi maszynami i dopasowaniem odpowiedniej do planowanych działań.

W razie potrzeby specjaliści służą radą i pomocą już od początku współpracy. Decydując się na dłuższą umowę, można negocjować korzystne warunki finansowe.

Firma Usługi dźwigowe Terlik wykonuje także usługi podnośnikiem koszowym, okresowych przeglądów i konserwacji dźwignic, serwisowania i napraw dźwigów oraz innych maszyn, a także sprzedaż dźwigów samojezdnych.