Wypożyczalnie samochodów osobowych, powstają w Polsce, jak grzyby po deszczu. Jest to związane z olbrzymim zapotrzebowaniem na usługi wynajmu pojazdów, zarówno w wersji krótkoterminowej, jak i też tej znacznie dłuższej. Po przeanalizowaniu cech i cen najlepszych wypożyczalni, wyróżniliśmy ich charakterystykę. Z nami dowiesz się także, kiedy warto korzystać z taj opcji!

Kiedy warto udać się do wypożyczalni samochodów?

Wypożyczalnie samochodów są coraz popularniejsze w Polsce z kilku względów. Jednym z nich jest chęć wynajmu pojazdu na wakacje w góry, czy też nad morze, pokonując przy tym setki kilometrów. Wielokrotnie nasze starsze pojazdy palą znacznie więcej, są mniej komfortowe i mieszczą mniej bagażu. Wtedy opłacalne jest wypożyczenie nowoczesnego i ergonomicznego auta! Innym przykładem może być wesele, czy inna uroczystość rodzinna. Chcesz pokazać się od najlepszej strony – postaw na pojazd klasy premium, który może również stanowić przystrojony środek lokomocji młodej pary. W przypadku różnego rodzaju imprez wypożyczenie samochodu to dobra opcja, kiedy nasza rodzina jest zbyt duża, aby pomieścić wszystkich zaproszonych w jednym samochodzie.

Nie tylko jednak względy turystyczne oraz okazjonalne, są powodem wynajmu aut osobowych. Często po opcję tę sięgają osoby, których ubezpieczenia nie gwarantują samochodu zastępczego w przypadku uszkodzenia własnego pojazdu. To wtedy wypożyczalnia może okazać się zbawienna! Wybieraj jednak te sprawdzone i nowoczesne takie, jak Wypożyczalnia Samochodów BlackCars. To tam obsługiwani są także obcokrajowcy, którzy przyjeżdżając do Polski w celach biznesowych, czy turystycznych, wielokrotnie zamiast taksówek, pociągów, czy autobusów, wolą skorzystać z usług wynajmu samochodu. Często są to obywatele Włoch, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji, USA, Niemiec, a także Japonii, Szwecji, czy bliższych sąsiadów: Ukrainy, Słowacji, czy Czech.

Cechy dobrej wypożyczalni

Dobra wypożyczalnia pojazdów musi charakteryzować się:

  • obsługą podmiotów indywidualnych, biznesowych, oraz publicznych,

  • zapewnianiem pełnego baku paliwa,

  • wypożyczanie auta wyłącznie z aktualnym przeglądem technicznym,

  • gwarantowaniem pomocy drogowej w przypadku nieszczęśliwych wypadków komunikacyjnych,

  • brakiem długiej papierologii – wynajem od ręki,

  • oferowaniem aut w różnym standardzie, w różnej klasie, z rożnych modeli, a także o różnym poziomie spalania itd.,

  • obsługą obcokrajowców,

  • możliwością wynajmu zarówno krótko, jak i długoterminowego,

  • niskimi cenami i brakiem naliczania wysokich opłat w przypadku nieodprowadzenia pojazdu w wyznaczonej godzinie,

  • elastycznymi zasadami współpracy.

Wszystkie te cechy posiada Wypożyczalnia Samochodów BlackCars z Białej Podlaskiej, w województwie lubelskim. Ponadto przy współpracy z BlackCars masz zapewnione brak limitu przejechanych kilometrów, brak kaucji oraz dostawę samochodu pod same drzwi. Firma posiada we flocie Następujące modele aut: VW Tajgo 2022, Alfa Romeo Tonale 2022, Renault Arkana 2022 (wersja RS-line), Audi A3 2022, Audi Q5 2023, Audi Q7 2023, Audi A6 2023 oraz Audi A4 2023. Zapraszamy do współpracy!