Wykańczanie domu lub mieszkania może być nieco problematyczne, tym bardziej jeśli planujemy w nim żyć przez kilkadziesiąt lat, jak nie dłużej. Funkcjonalne pomieszczenia to podstawa, aby zachować komfort w życiu. Garderoba, w której mają zmieścić się wszystkie ubrania całej rodziny to nie lada wyzwanie. Na szczęście można wybrać meble na wymiar i dostosować szafki oraz półki do swoich potrzeb dzięki działalności Zakładu Stolarskiego Magda Meble.

Meble na wymiar do garderoby

Pomieszczenie, w którym będą trzymane wszystkie ubrania, buty i okrycia wierzchnie należy dobrze zorganizować, aby rzeczy się pomieściły. Zazwyczaj taki pokój jest niewymiarowy i znajduje się na poddaszu, gdzie skosy ścian uniemożliwiają postawienie tradycyjnej szafy. Wtedy idealnie sprawdzają się rozwiązania na wymiar, które można zamówić u stolarza.

Pracownik Zakładu Stolarskiego Magda Meble informuje: do każdych realizacji przykładamy wszelkich starań i dbamy o to, aby były one ukształtowane w unikatowym stylu i designie. Doskonale wiemy, że meble będą służyć przez długie lata naszym klientom, dlatego materiał, z którego je wykonujemy, jest wysokiej jakości.

Na pierwszym spotkaniu ze specjalistą dogadywane są wszystkie szczegóły, które mają być zawarte w projekcie, a on sam dokonuje pomiarów pomieszczenia. Na tym etapie można wskazać wszystkie dogodności, które chce się zawrzeć w swojej garderobie, a także różne nowoczesne systemy otwierania szuflad, podświetlania czy drążków na wieszaki.

Zalety mebli na wymiar w garderobie

Jak dobrze wiemy, elementy garderoby zmieniają się wraz z upływem czasu, dochodzą nowe ubrania, które zabierają kolejne wolne miejsce w pomieszczeniu. Dobrze zorganizowana przestrzeń pozwoli na przechowywanie ich bez problemów.

Z racji tego, że meble na wymiar można dostosować do kształtu całego pokoju, każdy zakamarek będzie wykorzystany na przechowywanie. W przeciwieństwie do gotowych rozwiązań w sklepach można dobrać wymiary szuflad i drążków do swoich potrzeb i ilości wieszaków.