Zakup drzewka iglastego bywa nie lada wyzwaniem. Wynika to z faktu, że ciężko znaleźć godnego zaufania hodowcę, który oferuje zdrowe egzemplarze. Utajone choroby mogą doprowadzić do szybkiego uschnięta choinki. Nie bez znaczenia jest również wygląd wizualny. Już na pierwszy rzut oka można rozpoznać zadbany świerk czy jodłę.

Wysokiej klasy choinki bez ukrytych chorób

Choinka z dobrej plantacji jest kompleksowo pielęgnowana. Fachowcy z firmy Piotr Wandycz, Dariusz Wandycz s.c. Uprawa Choinek podkreślają, że do sprzedaży trafiają wyłącznie sprawdzone drzewka, które pozytywnie przejdą wieloetapowe kontrole jakości. Niedopuszczalne jest tutaj zatajanie chorób, które nie zostaną zauważone przez osoby nieposiadające specjalistycznej wiedzy.

Istnieje możliwość zakupu drzewka w donicy lub ze ściętym pniem. Wszystko zależy od docelowego przeznaczenia choinki. W ofercie znajdują się świerki pospolite i srebrne, a także jodły kaukaskie. Jest w czym wybierać!

Bezpieczny transport drzewek iglastych

Bezpieczne przetransportowanie zakupionych drzewek jest absolutną podstawą. Przedsiębiorstwo Piotr Wandycz, Dariusz Wandycz s.c. Uprawa Choinek zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą iglaków, ale również ich fachowym transportem pod wskazany adres.

Każde drzewo jest starannie zabezpieczane przed potencjalnymi uszkodzeniami, które mogłyby powstać podczas podróży. Warto wspomnieć również o możliwości osadzenia choinki w stojaku dostarczonym przez kupującego.