Podczas aranżacji przestrzeni biurowej lub domowej pod uwagę bierze się nie tylko meble i sprzęty AGD i RTV, lecz także elementy dekoracyjne i użytkowe, takie jak lustra i produkty ze szkła. Wyrobem takiego asortymentu zajmuje się firma Marobex z Radomia. W swojej ofercie posiada także szeroki zakres usług przeznaczonych dla klientów i dostosowany do ich potrzeb.

Rodzaje luster firmy Marobex

Lustra to nieodłączny element wyposażenia zarówno domów i mieszkań prywatnych, jak i pomieszczeń w firmach i przestrzeni publicznej. Służą nie tylko do sprawdzania wyglądu, lecz także optycznego powiększenie przestrzeni i rozświetlenia wnętrza. Lustra mogą występować w kilku wariantach:
  • tradycyjne z oszlifowanymi krawędziami,
  • fazowane z pojedynczą, podwójna lub potrójną fazą,
  • klejone – połączenie luster o różnych kształtach i kolorach,
  • z oświetleniem i półkami.
Takie lustra oferuje firma Marobex z Radomia. Przedsiębiorstwo zajmuje się również wytwarzaniem luster meblowych, łazienkowych, przedpokojowych i do szaf wnękowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i zostały dopasowane do wymagań klientów i zapotrzebowania rynku.

Produkty ze szkła do domu i firmy

Oprócz luster firma Marobex w swojej ofercie posiada także wiele produktów ze szkła. Wśród nich są między innymi szklane panele kuchenne, blaty do stolików, przeszklone kabiny prysznicowe, szklane balustrady, daszki, podłogi i sufity oraz witryny meblowe. Na szklanych powierzchniach radomska firma oferuje możliwość wykonania grafik, zdobień i wzorów. Taki rodzaj dekoracji sprawdzi się na szklanych panelach w kuchni, w witrynach meblowych, ścianach i przeszkleniach o dużych powierzchniach stosowanych w biurach. Lustra i szklane produkty to nie wszystko, czym może pochwalić się firma Marobex. Przez jej pracowników wykonywane są także witraże z kolorowego, szlifowanego lub dekoracyjnego.

Szklarskie usługi firmy Marobex

Firma Marobex z Radomia oferuje swoim klientom rozmaite usługi szklarskie. Najważniejszą z nich jest pięcioosiowe cięcie wodą z domieszką materiału ściernego pod wysokim ciśnieniem techniką zwaną WATERJET, która daje doskonałe efekty i trwały rezultat. Innymi usługami są: cięcie luster i szkła, fazowanie, szlifowanie i piaskowanie szkła i luster. Fachowcy z tej radomskiej firmy zajmują się również wierceniem otworów oraz klejeniem elementów szklanych i lustrzanych. Możliwe jest także szklenie i oprawa luster w ramy o różnych rozmiarach, usługi szklarskie na życzenie klienta oraz profesjonalny montaż w domu lub biurze.