W najbliższym czasie planujesz wymienić wyposażenie mieszkania i zastanawiasz się nad zakupem mebli bukowych? Musisz zatem wiedzieć, że od pewnego czasu cieszą się one coraz większą popularnością głównie dlatego, że prezentują się elegancko. Meble z buku mogą posłużyć przez długie lata. Chcąc je nabyć, zapoznaj się bliżej z ofertą doświadczonej firmy Meble Targowa, która może zaproponować je w atrakcyjnych cenach. Sprawdź sam!

Gdzie kupić meble bukowe?

Zakupu mebli bukowych najlepiej dokonać w zaufanym salonie meblowym, który oferuje wyroby cenionych polskich producentów. Idealnym przykładem jest tutaj firma Meble Targowa, która znajduje się na warszawskiej Pradze i już od 1997 roku oferuje nie tylko meble bukowe, ale również dębowe, sosnowe, czy brzozowe. Jeśli chodzi o drewno bukowe, to w asortymencie dostępne są takie produkty jak m.in.:

  • komody,
  • szafy,
  • szafki RTV,
  • łóżka sypialniane,
  • stoły i stoliki,
  • toaletki,
  • kredensy i witryny.

Proponowane przez firmę Meble Targowa meble z buku doskonale wyglądają w każdym wnętrzu i co najważniejsze – są starannie wykonane i funkcjonalne.

Dlaczego warto zainwestować w meble z buku?

Jeśli cenisz sobie estetykę i wysoką trwałość, to meble bukowe powinny Cię zainteresować.

Drewno bukowe ma dość gęstą i zwartą budowę, co oznacza, że wykonane z niego meble są mniej podatne na uszkodzenia. Dla wielu osób szczególnie ważne jest również to, że meble z buku trudno zarysować – to ważna informacja zwłaszcza dla osób mających dzieci lub zwierzęta.

– dodaje ekspert z firmy Meble Targowa.

Często mówi się, że drewno bukowe doskonale nadaje się do produkcji mebli, które muszą udźwignąć spore ciężary – np. krzesła, czy szafy i jest to prawda. Niestety jednak tego rodzaju wyroby meblarskie nie są pozbawione wad – są droższe niż na przykład meble sosnowe. Gdy jednak zależy Ci na tym, aby meble miały wielopokoleniową żywotność, to zdecydowanie powinieneś wybrać produkty z buku. Jeśli potrzebujesz fachowej porady w wyborze odpowiedniego wyposażenia do domu, to możesz ją uzyskać od pracowników firmy Meble Targowa.