Coraz bardziej przekonujemy się do świadomego wystroju wnętrz – dotyczy to zarówno mieszkań, jak i pomieszczeń. Gotowe meble dostępne w sklepach przestają nam wystarczyć. Zależy nam na oryginalnym wzornictwie oraz maksymalnej funkcjonalności, wykorzystującej warunki konkretnego pomieszczenia. Meblarnia NaWymiar z Białegostoku może nam pomóc w realizacji marzeń o wnętrzu dopasowanym do potrzeb.

NaWymiar to firma tworzona z pasją

Meblarnia NaWymiar nie jest kolejnym zwykłym zakładem stolarskim. To zespół kreatywnych osób, dla których najbardziej liczy się zadowolenie klienta i dokładne spełnienie jego potrzeb, a nie tylko wykonanie zwykłych mebli pod wymiar. Meblarstwo to dynamiczna branża, a specjaliści z firmy nieustannie szkolą się i rozwijają, aby być na bieżąco z modą, trendami i technologią. Jeśli marzymy o perfekcyjnie wykonanych meblach dokładnie dopasowanych do naszych wymagań, powinniśmy zwrócić się do Meblarni NaWymiar – lata doświadczenia i cała rzesza zadowolonych klientów to gwarancja jakości.

Niepowtarzalne meble na każde potrzeby

Meblarnia jest w stanie wykonać dla nas meble do dowolnego pomieszczenia w domu, a także do firmy. W bogatym portfolio znajdziemy mnóstwo realizacji kuchni, łazienek, pokojów dziennych, sypialni czy biur. Każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego jeśli zależy nam na prawdziwie indywidualnym wystroju wnętrza, powinniśmy rozważyć współpracę z NaWymiar. Misją firmy jest tworzenie najwyższej jakości mebli, które nie tylko idealnie wpasują się w wystrój pomieszczenia, ale także będą odznaczać się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Jak mówi specjalista z NaWymiar:

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i nie mówimy tutaj jedynie o dopasowaniu wymiarów mebli do pomieszczenia. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne wymagania co do materiałów, wzornictwa i funkcjonalności, dlatego poświęcamy dużo uwagi, aby dokładnie wysłuchać jego potrzeb. Znamy najnowsze trendy i technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie „przekuć” oczekiwania klienta w przemyślany i spójny projekt.

Jak wygląda realizacja projektu w NaWymiar?

Korzystając z usług NaWymiar możemy być pewni najwyższej jakości obsługi. Pierwszym elementem jest spotkanie, na którym wraz ze specjalistą omówimy nasze potrzeby. Następnie dokona on dokładnych pomiarów pomieszczenia. Na podstawie ustaleń i pomiarów firma NaWymiar wykona projekt wraz z wizualizacją, która pomoże nam podjąć ostateczną decyzję. Po jego akceptacji i podpisaniu umowy, firma wykona meble w swojej profesjonalnej stolarni. Zwieńczeniem procesu realizacji jest fachowy montaż, który odmieni nasze wnętrze.