Nowoczesne garaże blaszane w ofercie firmy Konstal

Materiał partnera
2019-04-25
garaż

Garaż służy przede wszystkim zabezpieczeniu naszego samochodu – przed kradzieżą, wpływem czynników atmosferycznych. Nie możemy jednak całkowicie zapomnieć o walorach estetycznych. Powinien on być dopasowany swoim stylem do elewacji domu, tak by tworzyły one razem harmonijną całość na tle otaczającej je roślinności ogrodu. Firma Konstal ma w swojej ofercie bogaty wybór stylowych garaży blaszanych.

Zalety serii LINE

Wszystkim, którzy cenią sobie elegancję w nowoczesnym wydaniu, spodoba się stworzona przez firmę Konstal seria LINE. Znajdziemy w niej kilkadziesiąt propozycji garaży o różnych rozmiarach. Od tradycyjnych garaży blaszanych różnią się przede wszystkim stylową formą, która w żaden sposób nie ujmuje im funkcjonalności – wręcz przeciwnie, ponieważ dzięki licznym walorom estetycznym produkty serii LINE garaże te podnoszą atrakcyjność otoczenia domu.

Powinniśmy zwrócić też uwagę na kolor blachy wykorzystanej do konstrukcji garaży. W przypadku tradycyjnych jest to dobrze nam znana szarosrebrna barwa ocynkowanej blachy stalowej. Garaże serii LINE mogą być wykonane z blachy akrylowej, a ich ściany oraz bramy wyglądem podobne będą do drewna różnego rodzaju – od jasnego orzecha po ciemną wiśnię. Pozwoli to w pełni dopasować garaż do elewacji domu. Dach wykonany jest z blachodachówki i kolorystycznie dopasowany do ścian oraz bramy garażowej.

W serii LINE dostępne są zarówno garaże jednostanowiskowe, jak i wielostanowiskowe o różnych rozmiarach i rodzajach budowy. Wybierać możemy spośród wariantów dwuspadkowych, ze spadem na lewo lub na prawo – dzięki temu każdy znajdzie model w pełni odpowiadający naszym oczekiwaniom i upodobaniom.

Dlaczego Konstal?

Firma Konstal działa na rynku od prawie dwudziestu lat i dzięki wysokiej jakości usług jest obecnie jednym z najlepszych polskich producentów garaży blaszanych. Tajemnica sukcesu kryje się w wykorzystaniu nowoczesnych technologii i uwagi, jaka poświęcana jest klientom – ich wygodzie i bezpieczeństwu. Do innowacyjnych rozwiązań, jakie stosuje w swoich produktach, należy przede wszystkim powłoka antykondensacyjna. Zapobiega ona skraplaniu się pary wodnej w wyniku różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz garażu. Liczne osiągnięcia potwierdzają certyfikaty i nagrody, między innymi tytuły Lidera biznesu Powiatu Limanowskiego, Europejskiej Firmy Roku czy rekomendacja portalu tupolecam.pl.

Oprócz garaży blaszanych firma Konstal ma w swojej ofercie inne wysokiej jakości produkty. Dużą popularnością cieszą się kojce dla psów, kontenery czy hale namiotowe na bazie konstrukcji stalowej. W zakresie jej działalności leżą ponadto tunele foliowe przeznaczone na szklarnie oraz wiaty.

Opracowanie artykułu:

P.P.H.U. Konstal Andrzej Kurnik

34-620 Krasne-Lasocice 102 małopolskie
e-mail
www