Instalacje wewnętrzne są nieodzowną częścią każdego budynku. Podłącza się do nich wszystkie urządzenia, które umożliwiają komfortowe użytkowanie budynku. Produkty niezbędne do wykonania wszystkich domowych instalacji muszą być wysokiej jakości, tylko wtedy będziemy mieli pewność, że cały układ będzie nam służył przez długie lata. Komponenty do wykonania instalacji wewnętrznych oferuje przedsiębiorstwo Krymar z Wałbrzycha.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Krymar?

Hurtownia Krymar od lat zajmuje się sprzedażą produktów niezbędnych do wykonania instalacji grzewczych i sanitarnych. Jej oferta obejmuje także elementy do wodociągów i instalacji gazowych oraz wiele innych detali.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klienów, stworzyliśmy miejsce oferujące wysokiej jakości produkty. W przypadku techniki grzewczej są to elementy do budowy i naprawy ogrzewania podłogowego oraz centralnego ogrzewania opartego na kotłach gazowych, a także pompach ciepła. Dla osób, które nie mogą skorzystać z naszego asortymentu stacjonarnie, otworzyliśmy sklep internetowy, którego ofertę stale poszerzamy o najwyższej jakości produkty” - mówi ekspert z firmy Krymar.

Jakie produkty oferuje hurtownia Krymar?

Oferta hurtowni Krymar jest naprawdę imponująca i obejmuje między innymi sprzedaż takich produktów jak:

  • seperatory powietrza – to urządzenia, które zapewniają separacje gazów z każdej instalacji wodnej, czyniąc ją wolną od powietrza,
  • odpowietrzniki do grzejników,
  • rozdzielacze co – umożliwiają uruchamianie i odcinanie poszczególnych grzejników, by dostarczały ciepło do pomieszczeń niezależnie od siebie.

Oprócz wyżej wymienionych elementów przedsiębiorstwo Krymar sprzedaje także naczynia przeponowe do centralnego ogrzewania, złączki, rury preizolowane, neutralizatory kondensatu oraz wiele innych urządzeń.

Rury preizolowane w ofercie firmy Krymar

Rury preizolowane to rury mające zewnętrzną warstwę izolacji. Wykorzystuje się je głównie do budowy instalacji chłodniczych i sieci ciepłowniczych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i wielkich obiektach. Są niezwykle wytrzymałe, bardzo giętkie, odporne na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne, a przy tym niezwykle proste w montażu. Można je układać w ziemi oraz na jej powierzchni. Rury preizolowane są bardzo dobrą inwestycją w przyszłość, gdyż dzięki wysokiej jakości izolacji ciepło nie ucieka poza sieć, co wraz z upływem czasu generuje bardzo duże oszczędności.