Firma Sochacki-Serwis Sp. z o.o. zajmuje się serwisowaniem i sprzedażą urządzeń ogrodniczo-leśnych. W jej ofercie znaleźć można propozycje sygnowane logotypem renomowanych producentów, jak np. Honda, Grass czy John Deere. Z artykułu dowiesz się więcej na temat urządzeń ogrodniczych Stihl, jakie również znajdują się w asortymencie tego przedsiębiorstwa.

Marka Stihl

Marka Stihl to niemieckie przedsiębiorstwo, które posiada oddziały w krajach na całym świecie. Początkowo firma zajmowała się produkcją pralek, co pozwoliło jej zgromadzić kapitał niezbędny do wyprodukowania pierwszej na świecie pilarki łańcuchowej z silnikiem elektrycznym. Obecnie producent ten może pochwalić się wysoce rozbudowaną ofertą produktową. 

Wybór tych konkretnych urządzeń to gwarancja wysokiego poziomu zadowolenia przez wiele lat. Zanim wprowadziliśmy do naszej oferty sprzęt tej niemieckiej marki, przetestowaliśmy poszczególne urządzenia w strukturach naszego przedsiębiorstwa, aby mieć pewność, iż sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania 

opowiada przedstawiciel firmy Sochacki-Serwis Sp. z o.o. Warto podkreślić, iż marka ta cieszy się nieposzlakowaną opinią. Dotychczasowi użytkownicy zwracają uwagę na wysoką jakość wykonania, funkcjonalność, niezawodność i atrakcyjny koszt zakupu.

Asortyment Sochacki Serwis Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo dysponuje wysoce rozbudowaną ofertą w zakresie urządzeń ogrodniczych marki Stihl. W asortymencie znaleźć można m.in. dmuchawy i odkurzacze ogrodowe, kosy elektryczne i spalinowe, podkaszarki, myjki, nożyce do żywopłotu, opryskiwacze, pilarki i zamiatarki. Ponadto firma ta zajmuje się również dystrybucją materiałów eksploatacyjnych, dedykowanych do konkretnych typów urządzeń. Dla najmłodszych można zaś nabyć zabawki imitujące sprzęt ogrodowy, wykorzystywany przez dorosłych. Dzięki nim dzieciaki będą mogły wspólnie z rodzicami zadbać o ogród. Ceny poszczególnych rozwiązań są bardzo różnorodne, dlatego z pewnością każda osoba zainteresowana znajdzie produkt na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych.