Imponujące zieleńce pełne kolorowych kwiatów, owocowych drzewek, krzewów i bujnej roślinności, potrafią zachwycić niejednego właściciela domu. Praca nad nimi okazuje się jednak niełatwa. Projektowanie i utrzymanie ogrodów to zadanie dla specjalistów z firmy Oleander, której właścicielem jest Tomasz Tworek. Tutaj niezbędna jest zarówno wiedza na temat roślin, jak i zmysł przestrzenny, który pozwoli najlepiej zagospodarować dostępną działkę.

Ogród stworzony z pasją

Niezależnie od tego, czy miejsce przed Twoim domem to jedynie kilka metrów kwadratowych trawy, czy obszerna przestrzeń do zagospodarowania — możesz stworzyć na nim swój prywatny ogródek. Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Oleander Tomasz Tworek to zespół specjalistów, którzy zajmują się zarówno projektowaniem, jak i zakładaniem ogrodów. Jak podkreśla jeden z przedstawicieli firmy —

wieloletnie doświadczenie i praca w branży sprawiają, że każdemu klientowi możemy zaproponować indywidualne podejście do realizowanego zlecenia, dopasować rośliny i zabiegi do jego możliwości finansowych oraz do potencjału ogrodu.

 Tworzone przez specjalistów rozwiązania powstają z pasji do natury i chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla mieszkańców.

Dbaj o swój ogród przez cały rok

Mimo że zima i jesień bywają mniej łaskawe dla kwiatów, drzew, traw i krzewów, to profesjonaliści z firmy Oleander wskazują na konieczność opieki całorocznej nad kawałkiem zieleni. W skład oferty wchodzą usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów:

  • formowanie żywopłotów,

  • przesadzanie drzew i krzewów,

  • przygotowanie roślin na zimę,

  • odśnieżanie mechaniczne,

  • konserwacja oczek wodnych,

  • opryski roślin przeciw chwastom i chorobom,

  • koszenie, nawożenie trawników,

  • prace porządkowe.

Wykonując swoją pracę, ogrodnicy nie rzucają klientów na głęboką wodę i po zrealizowanym zleceniu służą radą i dają wskazówki, jak kontynuować pielęgnację i regenerację zieleni przy swoim domu. Ponadto, na życzenie klienta firma opracowuje zalecenia związane z dbałością o ogrody — zarówno te prywatne, jak i użytkowe.