Jesteś właśnie na etapie projektowania schodów w swoim domu i szukasz rzetelnego wykonawcy balustrad? Zapoznaj się z ofertą firmy Boyk Adam Kolak, która zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i montażem różnego rodzaju poręczy na indywidualne zamówienie. Na wszystkie wykonane zlecenia, przedsiębiorstwo udziela gwarancji.

Jak dobrać odpowiednią balustradę do schodów wewnętrznych?

Dobór odpowiednich balustrad do schodów ma duże znaczenie nie tylko estetyczne, ale również w kwestii bezpieczeństwa domowników. Ważne jest także, aby stanowiły one integralną część z wystrojem wnętrz.

Należy zwrócić uwagę, na odpowiedni wymiar poręczy. Ogólne wytyczne mówią o tym, że wysokość powinna wynosić co najmniej 90 centymetrów. Dzięki temu będzie ona bezpieczna nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Na rynku dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju balustrad od drewnianych, aż po szklane czy te wykonane ze stali nierdzewnej. Można również zastosować połączenia łączone, wszystko zależy od potrzeb zleceniodawcy. Decydując się na poręcze z tralkami, warto także zwrócić uwagę na niezbyt duże odstępy pomiędzy nimi, zwłaszcza jeżeli w domu są małe dzieci.

Wyjątkowe balustrady z firmą Boyk Adam Kolak

Wszystkie balustrady, schody czy zadaszenia oferowane przez firmę Boyk Adam Kolak wykonywane są z najwyższej jakości materiałów od renomowanych producentów. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest nie tylko do właścicieli domów czy mieszkań, ale także do centrów handlowych, basenów, hal sportowych, urzędów oraz wielu innych. Dzięki doświadczonym pracownikom możliwe jest wykonanie nawet najtrudniejszych i nietypowych zleceń.