W ostatnich latach, podejście do sztuki w Polsce znacznie się zmieniło. Obrazy przestały być czymś niedostępnym i rzadko spotykanym  – coraz więcej osób dostrzega potrzebę posiadania ręcznie malowanych dzieł w swoim domu lub w miejscu pracy. Obrazy, umieszczone na ścianach nie tylko zwiększają estetykę pomieszczeń, ale też sprzyjają koncentracji i wywołują pozytywne uczucia. Sprawdź, jakie konkretnie arcydzieła można zamówić w Maestro Art Design.

Olejne arcydzieła – idealne do pomieszczeń biurowych lub salonów

Ze wszystkich dzieł sztuki, największą popularnością cieszą się obrazy olejne. Mają one bowiem jedną, bardzo ważną zaletę. Wyróżniają się ogromną trwałością i nawet po kilku latach zachwycają intensywną kolorystyką. Sam wybór obrazu powinien być więc dobrze przemyślany i zgodny z oczekiwaniami właścicieli danego domu, mieszkania czy biura. W końcu, na dobre wkomponuje się w estetykę wnętrz.

Oferta Galerii Sztuki Maestro Art Desing, w której można zamówić obraz, nie tylko jest przystępna na każdą kieszeń, ale również bardzo rozbudowana. Niektóre dzieła przedstawiają naturę jak np. obraz  olejny „Powitajmy lato” autorstwa Pawła Łąckiego, inne doskonale wpisują się w awangardowo-futurystyczne koncepcje. Osoby, które lubią skupiać się na ludzkich emocjach mogą wybrać obraz „Entuzjastyczna”, a Ci ceniący sobie miejskie klimaty, dzieło „Miasto Nocą” czy inne dzieła, wpisane w tematykę miasta.

Portrety – czyli coś dla miłośników rodzinnych tradycji

Natomiast, w przypadku klasycznych wnętrz dobrym pomysłem może okazać się umieszczenie na ścianie portretów rodzinnych. I mowa tu nie tylko o przodkach, lecz także o aktualnych członkach rodziny. Dzięki temu  pomieszczenia nabiorą prawdziwie rodzinnego klimatu i będą wywoływać silne poczucie przynależności. Mistrzowskie i bardzo realistyczne portrety można zamówić w Maestro Art Desing. Artyści, którzy je wykonują, podchodzą do każdego zlecenia bardzo indywidualnie. Zatem, w zależności od upodobań Klienta mogą wykonać portret pojedynczy, zbiorowy, symboliczny czy nawet taki wpleciony, w akcję rozgrywającą się na obrazie. Niemniej, niezależnie od wybranej techniki i specyfikacji – każdy portret oddaje charakter i duszę osoby, którą przedstawia.

Gdzie można zamówić obrazy do domu?

Co ważne, by kupić obraz w Maestro Art Design, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wszystko może odbyć się drogą online – zarówno zamówienie jak i płatność.  Natomiast, jeśli chodzi o sam proces wysyłki, specjaliści z Galerii Sztuki mają ogromną wiedzę na temat zabezpieczania obrazów, zatem potrafią je doskonale przygotować do transportu. Wykorzystują do tego folie bąbelkowe, piankę poliuretanową oraz  płytę hdf. Dzięki temu można mieć pewność, że obrazy w żaden sposób nie będą zniszczone i, że będą doskonałym uzupełnieniem wnętrz!