czas czytania: 29 min materiał partnera

Aranżujesz mieszkanie? Odwiedzaj centra wyposażenia wnętrz!

meble

Aranżowanie mieszkania w taki sposób, aby uzyskać niepowtarzalną estetykę, odpowiednią funkcjonalność, wysoką jakość, a także niskie koszty, to działanie wymagające szczegółowego zaplanowania, oraz często podstawowej wiedzy wnętrzarskiej. Nie każdy jednak wie, jak np. dobrać dodatki i meble tak, aby stworzyć salon w stylu skandynawskim, kuchnię w wydaniu rustykalnym, czy domowy gabinet w porządku industrialnym. Z pomocą przychodzą zatem nam wirtualne kreatory, magazyny branżowe, wiedza projektantów wnętrz i nic nie kosztująca, a namacalna opcja, jaką gwarantują nowoczesne centra wyposażenia wnętrz. Dowiedz się, co one oferują!

Rzeczywista ekspozycja – nowy sposób na sprzedawanie mebli

Wspomniane centra wyposażenia wnętrz, są dzisiaj oblegane głównie przez klientów indywidualnych dlatego, że ekspozycja prezentowanych tam wyrobów, nie przypomina zwykłych sklepów meblowych. W tego typu podmiotach np. zestawy kuchenne, są aranżowane w taki sposób, jakbyśmy naprawdę znaleźli się w kuchni. Podobnie jest z meblami sypialnianymi, łazienkowymi, czy też salonowymi. Ekspozycja towarów, przypomina zatem układy nawet całych mieszkań, co jest swego rodzaju wizualizacją 3D w czasie rzeczywistym, a nie w środowisku wirtualnym. To dzisiaj w taki sposób, łatwo zaczerpnąć inspiracji, czy wypracować swój własny wnętrzarski gust, kierując się ku stylowi klasycznemu, czy też awangardowemu i modernistycznemu.

Warto oczywiście podkreślić to, że w centrach wyposażenia wnętrz, nie tylko zapoznamy się z przykładowymi aranżacjami meblarskimi i dekoratorskimi, ale także zakupimy wszystkie prezentowane wyroby. Wielokrotnie warto postawić na wykupienie całego eksponowanego „wnętrza”, aby w kolejnym kroku zaadaptować/odtworzyć go w swoim domu, czy mieszkaniu!

Co znajdziemy w centrach wyposażenia mebli?

W centrach wyposażenia mebli przede wszystkim znajdziemy meble, oraz różnego rodzaju dekoracje. Mowa o dywanach, zasłonach, firanach, a także o oświetleniu oraz innych akcesoriach wnętrzarskich, w tym o tapetach, czy też farbach. Najlepsze centra wypełnione są zaś produktami od najbardziej uznanych polskich i światowych producentów. Wśród nich możemy wymienić takie marki, jak Black Red White, Jubilat i Olimp, salon WFM Kuchnie, czy sklep Komfort. Kolekcje są zaś bardzo często wymieniane na nowe, dlatego swoje inspiracje w takich miejscach czerpią również projektanci wnętrz, dekoratorzy, czy adepci architektury. Przykładem świetnie wyposażonego centrum tego typu, jest Salon meblowy GOJA, który znajduje się w Gnieźnie. Na dedykowanej stronie www podmiotu możesz zapoznać się z pełną listą wystawców, a także z poradami wnętrzarskimi, w formie bloga!