Firma Zabawkarstwo, założona przez Wojciecha Bączka w 1992 roku, od trzech dekad dynamicznie się rozwija na polskim rynku zabawek. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Węgrowie, w województwie mazowieckim. Początkowo firma koncentrowała się na produkcji plastikowych klocków konstrukcyjnych, jednak z biegiem czasu, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów, poszerzyła swoją ofertę. Obecnie w katalogu ofertowym Zabawkarstwo znajduje się około 2000 różnych zabawek, z których wszystkie są bezpieczne i atrakcyjne cenowo.

Klocki dmuchane i konstrukcyjne – idealne dla najmłodszych

W ofercie firmy Zabawkarstwo znajdziemy między innymi klocki dmuchane oraz konstrukcyjne. Klocki dmuchane to zestaw składający się z elementów o różnych kolorach i kształtach, które są odpowiednie dla dzieci już od pierwszego roku życia. Dzięki dużym rozmiarom oraz miękkości materiału, z którego są wykonane, zabawka jest bezpieczna i przyjemna w użytkowaniu.

Klocki konstrukcyjne to kolejna propozycja dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z układaniem klocków. Wykonane z wytrzymałego tworzywa, klocki są lekkie i miękkie, a ich unikalny kształt oraz żywe kolory przyciągają uwagę maluchów. Klocki te można wykorzystać do budowania różnorodnych konstrukcji, takich jak bryły geometryczne, mosty, domki czy wieże.

Klocki konstrukcyjne – modele pojazdów i uniwersalne zestawy

Firma Zabawkarstwo oferuje również klocki konstrukcyjne w formie modeli pojazdów, takich jak ciężarówki pomocy drogowej, straży pożarnej czy betoniarki. Zestawy te doskonale sprawdzą się jako prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Wszystkie elementy są wykonane z solidnego i bezpiecznego tworzywa o wysokiej trwałości, co gwarantuje długotrwałą zabawę.

Klocki ROTO i drewniane – niezliczone możliwości kombinacji

Kolejnym rodzajem klocków dostępnych w ofercie firmy Zabawkarstwo są klocki ROTO oraz drewniane. Klocki ROTO charakteryzują się prostotą wykonania oraz wysoką jakością materiałów. Dzięki niezliczonym możliwościom kombinacji rozwijają dziecięce umiejętności i wyobraźnię. Poszczególne zestawy można łączyć, co daje jeszcze więcej możliwości twórczych.

Klocki drewniane to z kolei propozycja dla miłośników tradycyjnych zabawek. Wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału, doskonale sprawdzą się podczas wieloletniego użytkowania. Z drewnianych klocków można układać budowle, wieże, a z klocki z literami można wykorzystać do nauki czytania i pisania.

Warto zwrócić uwagę, że niektóre klocki są przeznaczone dla dzieci od 4 lat, natomiast dmuchane klocki są odpowiednie już dla rocznych maluchów. Firma Zabawkarstwo dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci na każdym etapie ich życia, oferując szeroki wybór klocków dostosowanych do różnych grup wiekowych.