Multika Finanse- pożyczki na każdą kieszeń.

Materiał partnera
2019-06-04

Multika to firma pożyczkowa, która działa na terenie kraju od kilkunastu lat. Jej punkty zlokalizowane są w całej Polsce, dzięki czemu bez trudu znajdziemy pomoc w każdej sytuacji, która wymaga wzięcia pożyczki gotówkowej lub kredytu. Multika cieszy się dużym zaufaniem swoich klientów i wciąż poszerza dostępną ofertę w odpowiedzi na ich potrzeby. Jaki jest zakres działalności przedsiębiorstwa?

Kredyt gotówkowy i pożyczki pozabankowe

Bardzo często zdarza się tak, że potrzebujemy gotówki na już. Zanim bank przyzna klientowi pożyczkę, uruchamia szereg procedur, które trwają długi czas. Nie zawsze mamy też gwarancję, że pożyczkę uda się uzyskać. Banki często nie uzasadniają swojej negatywnej decyzji, przez co nie mamy możliwości negocjacji. W Multice klient i jego potrzeby są najważniejsze. Doświadczeni doradcy pomogą w otrzymaniu potrzebnej kwoty bez zbędnych formalności. Oferty kredytowe dopasowywane są do indywidualnych potrzeb każdej zainteresowanej osoby. Pożyczkę otrzymujemy jeszcze tego samego dnia i spłacamy ją w dogodnych ratach. Multika to gwarancja najlepszego kredytu gotówkowego na oświadczenie. Nie musimy zabierać ze sobą całej teczki z dokumentami. By skorzystać z usług finansowych firmy wystarczy tylko dowód osobisty.

Kredyt konsolidacyjny

Jeżeli mamy zaciągniętych kilka pożyczek w wielu bankach, ich spłacanie może być uciążliwe i drogie. W każdym miesiącu płacimy przecież odsetki od kwoty, którą pożyczyliśmy. Aby zminimalizować koszty i spłacać swoje zobowiązania w znacznie wygodniejszy sposób, warto rozważyć skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego. Pozwoli on na spłatę bieżących długów oraz zamieni kilka rat w jedną. Korzystając  z usług Multiki możemy zaoszczędzić nawet 50 % tego, co normalnie przeznaczylibyśmy na spłatę kilku pożyczek jednocześnie. Dzięki temu możemy przeznaczyć pieniądze na wybrany przez siebie cel, bez obaw o regularną spłatę kredytu konsolidacyjnego. Doradcy kredytowi wybiorą dla nas najlepszą ofertę, która pozwoli nam spać spokojnie i z uśmiechem patrzeć w przyszłość.

Kredyt hipoteczny

Zakup domu czy mieszkania to marzenie wielu osób. Jego realizacja nie jest jednak tak łatwa jakbyśmy tego oczekiwali. Ceny nieruchomości są wysokie i ta tendencja utrzymuje się od kilku lat. Potrzeba sporej gotówki, by własne M stało się faktem. A kredyt na dużą kwotę, zawsze obciążony jest wysoką prowizją i odsetkami. Ale nie w Multice. Decydując się na kredyt hipoteczny w tej firmie możemy liczyć na znalezienie najtańszej oferty, a za szybką spłatę zobowiązania prowizja zostanie zwrócona. Na pochwałę zasługuje także bardzo długi okres spłaty kredytu oraz możliwość jego zawieszenia. Dzięki Multice marzenia są w zasięgu ręki. Firma udziela także tanich pożyczek dla firm oraz kredytów na zakup samochodu. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się także leasing, który pozwala na stabilny rozwój firmy bez niepotrzebnych kosztów.

Opracowanie artykułu:

Multika Krzysztof Woźniak

ul. Grottgera 26, 35-005 Rzeszów podkarpackie
e-mail
www
telefon